• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vulgarnost
Vulgarnost






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-10-01 , 12:03 PM

Da li vam smeta vulgarnost kod partnera?
Da li podnostite, prelazite preko toga?
-
Mislite li promenice naviku mozete li utecati na to ili je on rodjeni orginal










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-10-01 , 12:06 PM

Ako je vulgaran, ne moze biti moj partner. Ne volim vulgarnost u bilo kom obliku. :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-10-01 , 6:32 PM

Vulgarnost je sastavni deo života.
Bar kod mene. Ne volim da se pravim da sam fina a nisam.
Volim i da opsujem, i da tako govorim.
Ali uvek su fascinirale osobe koje su dobre, a ovamo se krešu i najveće perverzije!
To mi je onda pretvaranje.
Ja sam uvek za onu: Što na umu to na drumu, pa ko može da podnese neka podnese, ko ne može zabole me dupe moje maleno!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 4 | 2012-10-01 , 11:50 PM

vulgarnost, na to mi je prva asocijacija primitivnosti


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-10-02 , 3:24 AM

Sama rec vulgarnost me asocira na vulgarno oblacenje. Prevelik dekolte, grudi do vrata, u prvi plan, prekratka suknja, koja vise otkriva no sto pokriva, pa jos kad ne znaju da se posaaju u suknji, uzas!

Recimo da i preterano psovanje moze biti vulgarno. Ja licno opsujem :) ali nikada nisam ne znam kakve psovke koristila.
Neke su mi svojevremeno bile uzrecica :) ali jednu psovku koju necu ovom prilikom navesti, nikako ne mogu da svarim, to mi je toliko vulgarno da mi je muka kad je cujem. Sve zavisi ko psuje i na koji nacin, nekada moze biti i simpaticno :) poznajem par ljudi koji su mi toliko simpaticni i smesni kad tako kazu neke psovke :) i uopste ih ne smatram vulgarnim osobama, mozda zato sto ih poznajem i navikla sam na njih.

Po meni je i vulgarno ponasanje, podrigivati i pustati gasove na ulici, u autobusu, pred ljudima koje ne poznajes. Ja to ne radim pred ljudima koje znam celi zivot. Desavalo mi se da sam sticajem okolnosti morala da kupim hranu u pekari ili brzoj hrani i da jedem na ulici i onda pored mene prodje neki kreten i namerno podrigne, fuj.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-10-02 , 8:57 PM

Ta rec Vulagrnost tu padaju vece psovke veci izrazi
ja sama psujem takodje al to je sve sitno :D
Neznam nisam imala takvog i neznam sta i kako bi se ponela










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-01-08 , 1:45 AM

Samo ako je vulgaran u krevetuuu .. :D
ostalo ne volim .. RUZNO mi je to sve ... ostalo %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2014-01-08 , 10:23 PM

Mislim da nismo s nekim iz sata u sad i da se pre veze ta osoba i upozna malo tako da mislim ako mi smeta s njim necu ni poceti nista :)










86
poruka na forumu
5 73



post # 9 | 2017-09-14 , 9:00 PM

Quote LAstrumfi ()
Samo ako je vulgaran u krevetuuu ..


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vulgarnost
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]