• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste ravnopravni u vezi?
Da li ste ravnopravni u vezi?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-02 , 12:10 PM

Da li vam se čini da u vezi uvjek jedan 'daje' više? Uvjek jedan više voli, jedan je požrtvovaniji, ništa mu nije tesko da učini za nju/njega bilo kada i bilo gdje, i uvijek nađe način. Da li jedno drugome cinite jednako, da li ste ravnopravni u vezi? Da li uspjevaju veze u kojima je jedan partner dominantan a drugi ne? Ili pak bolje funkcioniraju veze gdje su partneri ravnopravni i dopunjuju se? Ako i smatrate da jedan treba biti više dominantan u odnosu na drugoga, da li je to muškarac ili žena?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-10-03 , 11:33 AM

Ja mogu reći kako to funkcioniše kod mene.
Kod nas je dogovor svetinja.
I smatram da bez njega nema skladnog života.
Volim da se zna kad muško može da preuzme inicijativu, u nekim situacijama. A kad to radi žena.
Ja sam za obostrano davanje sebe, jer na šta liči brak kad samo jedno daje?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-10-08 , 0:07 AM

Budite samo vi pozrtvovani, budite vi taj koji ce sve ciniti za tu vezu, i na kraju cete vi biti i onaj koji ce staviti tacku na nju. Ni jedna veza ne moze opstati ako oboje ne rade na njoj. Neravnopravne veze traže previše truda i izazivaju previše boli. Svaki odnos pa i veza mora biti 50-50! NAZALOST, odnosi u jednoj vezi samo su u malom broju slucajeva ravnopravni. Od pocetka jedne veze uvijek jedan partner pokusava da nametne partneru svoje misljenje dok ne dodje do prihvatanja ili odbijanja. Postovanje, povjerenje, neposesivnost, ljubav, odobravanje sitnih hirova, to je ono o cemu pricamo, RAVNOPRAVNOST to je za mene veza - za vas ne znam! Ako niste u stanju uspostaviti ravnopravan odnos, onda niste u stanju istinski i iskreno voljeti. Smatram da u ljubavnom odnosu muškarca i žene, dominaciju treba malo vise imati muškarac, jer postoje osobe koje ne vole imati sve u svojim rukama i kojima je potreban neko da ponekad donese i tešku odluku-ja sam jedna od njih, i to prepustam partneru!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-08 , 4:22 PM

U vezi mozda ali u sexu ne :D

Da ne pametujem mnogo ja sam osoba koja pomogne i kad se ne zamoli koja vidi i kad se ne pokaze a u vezi ako nekog volin bicu i ravnopravna i ako vidim da me voli i ceni mislim da ravnopravnost nikad tema nece biti jer se podrazumevaju neke stvari.










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2013-01-18 , 3:39 PM

mislim da jesam...
puno trazim, ali i puno dajem....


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-04-22 , 10:14 PM

Uvijek sam za ravnopravnos...
Kod mene je dogovr sve..
Ako se vec ne mozemo da dogovrimo da bude kako ja kazem.. ili kako on kaze... ima kopromis :)

Quote Leksi ()
Volim da se zna kad muško može da preuzme inicijativu, u nekim situacijama. A kad to radi žena.
Ja sam za obostrano davanje sebe

Sa ovim se slazem .. nemam sta da dodam :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-04-24 , 0:52 AM

ravnopravnost u svemu i za sve se treba praviti dogovor nista ne raditi na svoju ruku ovde mislim naravno na znacajnije stvari da
treba se setiti one poslovice dogovor kucu gradi da jer na taj nacin pokazujete da postujete partnera i njegovo misljenje :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2014-04-24 , 4:18 PM

Quote vega777 ()
treba se setiti one poslovice dogovor kucu gradi jer na taj nacin pokazujete da postujete partnera i njegovo misljenje

gj


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 9 | 2014-04-25 , 3:41 PM

Uvek, ravnopravnost gradi poverenje, poverenje pušta korenje za duže ljubavne veze ruza :p


.....


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste ravnopravni u vezi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]