• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako prepoznajete ženskaroše?
Kako prepoznajete ženskaroše?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-04 , 11:56 PM

O njima su pjevane pjesme, pričane priče i pisani romani, sjetite se Don Juana i njegovih žena? Bilo je prijateljica, ljubavnica, poznanica, velikih ljubavi ali nikada samo jedna. Ženskaroš je uvijek okružen ženama jer se nada da će ih zavesti u što većem broju. On svima laska, a ako vaš partner komplimente daje i šakom i kapom,onda ste Vi samo još jedna u nizu zavedenih žena ili ćete to tek postati. Bez obzira što mnoge žene prepoznaju žensakroše većina njih ipak želi biti u njihovoj blizini. Kako Vi prepoznajete ženskaroše? I ima li nade da se on jednoga dana ipak smiri uz samo jednu ženu?



Fajlovi: 8660409.jpg (19.1 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-10-05 , 12:06 PM

Zenskarose je lako uociti.
Najlepse mu je u zenskom drustvu. Nikada mu pogled nije fokusiran na jednu zenu
osim ako je nije kao macak macku fiksirao i pikirao!

Smatram da su to vrlo nestabilni momci, koji ne znaju sta hoce. Jer da znaju opredelili bi se.
Ali draze im je da zene menjaju kao mobilne telefone sto je danas cesta pojava. :)

Bila sam s jednim, i uradila sam mu ono sto je on meni nameravao, povredila mu sujetu,
tamo gde je najtanji, bacila oko na njegovog najboljeg prijatelja! :D

Ali malo je danas onih koji su kao Kazanova, ili Don Zuan, koji znaju kako sa zenama.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-10-05 , 3:17 PM

Quote (devils_angel)
I ima li nade da se on jednoga dana ipak smiri uz samo jednu ženu?

Ima nade naravno ali ta zena mora da je puna temperamenta da zna sta hoceda zna pokazati i dokazati da ima samopoverenje da zraci svime sto on treba da je dobra u kuhinji a jos bolja u sexu
da mu daje slobodu da je spremna na sve da ga slusa dok prica o proslosti a pri tom da se ne ljuti :D da ne pokazuje veliku ljubomoru tek toliko da mu dokaze da joj znaci nesto da stekne poverenje u nju a on ce joj zauzvrat pruziti ono sto ona zasluzuje i smatram da je tad nasao sve u jednoj..On ce tad pokazati koliko mu znaci i koliko ju voli.

Ima i na nasem sajtu 2-3 takva :D koji obozavaju harem kojima je glavna tema zene a ne zena ;)
Oni zive u svom svetu ne cine tim nikome zlo nisu oni krivi sto su rodjeni tako da im je jedna malo :p
Mislim da nebi mogla biti s takvim kome sam ja samo jedna u nizu :)
Ako je moj onda je samo moj. ;)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-10-05 , 6:00 PM

brows brows brows stacu kada imam dobro srce zvizdi








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2012-10-05 , 6:15 PM

Zenskarose nije tesko prepoznati...oni se odaju svakom reci i pogledom...iz iskustva znam da su pozitivni i jako dobri kao prijatelji ali se moraju drzati na strogoj distanci. Ja ih vidim kao osobe koje ne znaju sta zele u zivotu i nisu imali srece da budu istinski voljeni.
Verujem da se ne mogu skrasiti kraj jedne zene i mislim da su najgora vrsta muskaraca u koje se mozete zaljubiti.
Ali flert, avantura...za to su savrseni.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2012-10-05 , 10:01 PM

Vladi, lele lele lele lele

Zenskaros je navikao da djevojke "igraju kako on svira". Jednostavno-daj mu do znanja da nisi njegova "plesacica" i to je to. Uvijek vole mladje i nesigurne zene da ne kazem glupe, jer je s njima manje truda i uspjeh je takoreci uvijek zagarantovan. GARANTUJEM da se zenskaros nikada ne moze promijeniti, a ako sam ja cura koju privlace isti-onda ta njegova titula nije samo njegov problem, vec i moj prije svega. Dakle,mislim da zenskarosi dijele zivot samo sa istim kao sto su i oni, u suprotnom taj brak ne opstaje! Vuk dlaku mijenja, a zenskaros samo flert.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-10-17 , 12:28 PM

Cuj kako pa vidim Vladija ili Alexa :D
Kako god da naucnici pisu ja mislim oni samo tako nagadjaju jer ovu dvojicu je tesko prouciti :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2012-10-17 , 6:26 PM

Quote (Dusomoja)
Cuj kako pa vidim Vladija ili Alexa

lele lol xd c c c







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 9 | 2012-10-17 , 6:30 PM

Dusomoja, ne mesaj dva razlicita pojma zna se ovde ko je glavni :D

Don_Zuan, uci se :p :p





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-10-17 , 6:51 PM

Quote (Vladi)
Don_Zuan, uci se

lol xd pfff looooo,l bash si me sada nasmijao :D










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-10-17 , 8:53 PM

Quote (Vladi)
Dusomoja, ne mesaj dva razlicita pojma zna se ovde ko je glavni

:D :D Ne brigaj ti nista vidis da si prvi u redu :D :D orginal se ipak prepoznaje :p

Alex duso sta ccccc jel gresim ja u necemu :D :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2012-11-30 , 7:07 AM

Zenskarosi se lako prepoznaju,jako su povrsni,ne vezuju se,nisu sposobni za normalnu komunikaciju-foliranti,manipulatori.
Ne menjaju se,jedan takav mi je drugar jako dugo,isti je bio i ostao.
Drugarstvo tu uspeva kada znaju da od seksa nema nista,distanca sa te strane a kao drugovi su zaista ok.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








409
poruka na forumu
50 74



post # 13 | 2012-12-02 , 6:31 PM

Ženskaroši su tako upečatljivi po njihovim obožavanim slovima 'h' i 'a' i rečenicom: 'Hahahahahahahahahahahahaha.'
Tako 'lomi dragstor' od 0-24h. :D








123
poruka na forumu
299 1417



post # 14 | 2012-12-02 , 7:37 PM

Quote (ALLURE)
Ženskaroši su tako upečatljivi po njihovim obožavanim slovima 'h' i 'a' i rečenicom: 'Hahahahahahahahahahahahaha.'
Tako 'lomi dragstor' od 0-24h. :D


Nevidim povezanost izmedju koriscenja "hahahahahahahaha" i zenskarosa, ispada da ako je neko nasmejana i optimisticna osoba veselog duha da je i zenskaros!? <_<


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2012-12-02 , 8:40 PM

jabozza, cika jeboza podrzavam te ispado i ja zenskaros po hahahahha


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako prepoznajete ženskaroše?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]