• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je sakrivanje finansija jedna vrsta prevare?
Da li je sakrivanje finansija jedna vrsta prevare?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-08 , 1:10 PM

O ženama i kupovini već je sve davno rečeno. Umjetnost umanjivanja nastale štete nakon nepotrebne kupovine čini se da su žene studirale još od samoga rođenja. Izgovora je milion, a rezultati anketiranja parova slijedeći: 32 % žena priznaje da su sakrile od partnera neku kupovinu ili račun, 26 % njih se pretvaralo da ta kupovina nije nova, a 25 % je reklo svom supružniku ili partneru da su kupile nešto na rasprodaji, dok su u stvari platile punu cijenu. Da bi veza bila zdrava i dobra, partneri bi trebalo da budu iskreni i otvoreni jedno prema drugom, međutim laži o finansijama, sakrivanje plate, računa i troškova ponekad liče na preljubu. Znate li Vi koliko i na šta Vaš partner troši novac? Da li Vi sami svoje troškove i račune umanjujete odnosno skrivate od partnera? I je li po Vama sakrivanje finansija ustvari jedna vrsta prevare?



Fajlovi: 7282999.jpg (78.8 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-10-08 , 1:26 PM

ovakoj :D

da sam sakrila neku nepotrebnu potrosnju jesam :) mada ne zadugo kad sam ja mutava pa neznam slagati %) %) %)

da je prevara,prevara je...

kod mene u kuci je situacija takva,da dragi kad dobije platu,donese ve kuci i cak me tjera da vidim ''svesku'' sa obracunom sto mene jako nervira jer ne volim da mi se neko pravda
sva kupovina je na meni,tako da su pare kod mene.
rijetko kupujem nepotrebno tako da i nemam potrebe da lazem,nekad se desi al istina ubrzo izadje na vidjelo
a nemam ni potrebe,sta god mi treba bez obzira na cijenu dace mi ili otici sam kupiti...

znam ih dosta koji lazu,skrivaju,prepravljaju racune

sv sreca nije mi potrebno :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-10-08 , 2:19 PM

prevara jeset al je to normalno i to sve rade, pa priznele mi to ili ne ;)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-10-08 , 2:30 PM

Quote (ket)
prevara jeset al je to normalno i to sve rade, pa priznele mi to ili ne

vjerovala ili ne, ja to ne radim i nikada nisam radila :D ja cak muza vodim u shopping sa sobom jer nikada ne mogu da se odlucim sta da kupim bez njegovog savjeta, a onda se obicno i "ogrebem" tj. on plati ceh lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-10-08 , 2:39 PM

I te kako da je prevara.

Nikad to nisam uradila niti cu,ne vidim tu nista dobro a i zbog cega bi to uradila, pa i ja radim na novac ne za eksere :D imam pravo da sebi kupim sta mi se svidja bez da nekome polazem racune.

Pre zene nisu radile pa su cekale da im muz zaradi i da nesto novca za hranu a one jadne su morale kriti i sparati da bi sebi kupile neki dio odece to znam od moje bake .

Danas radi skorom svaka zena i ne ovisna je od muskarca u novcu pa zasto i da se pravda nije mi jasno
Onaj brak ili veza gde se krade krije novcano stanje ili neka kupnja to nije normalno za mene.

To se kaze vidi sta sam kupila a ako ga zanima koliko kosta vidi se na etiketi :D a ako prevrne ocima samo cu reci pa dobro duso drugi put mi kupi ti ;) :p







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-10-10 , 11:13 PM

Ja to smatram snalazljivoscu ako se to vec radi.
Jer kako se musko ne pravda koliko je piva popio, tako ni zena ne treba da kaze koliko je cega kupila.
Ako je nesto zajednicko, zajednicko je.
Osim ako ne funkcioniste odvojeno, tj. ako su finansije odvojene.

Nikad se nisam bojala reci sta sam kupila, jer nema muz prava da mi ista kaze, bilo bi mutavo.
A osoba sam koja nije sopingholicarka. i sve kupujem s razlogom i po potrebi. Nista van toga.
Nisam skrtica, ni neki stedisa, ali nepotrebno je da imam dva telefona, troje cizme, 20 pari stikli, to je meni preterivanje.
Ono sto ja moram da imam su 5 razlicitih odevnih kombinacija ako radim. I mogu biti dvoje cipele. :)
Smatram da je to ok!

Najlakse se trosi novac koji se nije licno zaradio. Znam to!


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 2012-10-10, 11:14 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-10-10 , 11:19 PM

Ja to smatram da nije prevara.... jer evo jedan logican primer za to: Ako muz pije i zena vodi racuna o finansije, naravno da ce mu sakriti koliko finansije ima... mislim ono muz daje neke pare u kuci, zena donosi nesto, ali ako je pita koliko donosi, ako ona donisi 200 evra na primer, recice mu 150 ... jer ti 50 nisu za nju, nego za CRNI DANI, jer nikad se ne zna, sta moze sledeci mjesec muz da uradi, mozda ne da pare kuci, pa tako ako je zena sabrala neki novac za to, ipak ce prezivjeti celo semejstvo za to ... :) znaci nije prevara ... jer zavisi od koje strane gledas na to ... :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2012-10-10 , 11:29 PM

to je lopovluk :p :p :p sramota treba se stiditi takvih postupaka , a da sam ja kupio sebi neku novu igricu vi bi mi oci iskopale sramota prevarantkinje jede ko o cemu sam baba o ustipcima zena o prevari xaxaxaxaxaxa :p :p :p :p








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-10-11 , 11:41 AM

Vladi, pa valjda bi pustio i partnerku da se poigra nove igrice... i onda to vise nije za vadjenje ociju i prevara :p


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 10 | 2012-10-11 , 12:48 PM

Aha dacu joj samo dzoistik pa nek se igra :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-11-08 , 4:15 PM

Vratila sam se malo na ovu temu pa se pitam da li je to srecan brak kad to zena cini ili obrnuto nebitno
Podrzavam nemora se sve govoriti partneru na sve sitnice mislim ali sve sto je zajednicko sto skupa zaradimo gradimo smatram da je kradja i laz to ciniti.
Kad tad ce on naci racun ili videti u izlogu i sta onda :D ma bolje je ko moze bez toga ipak.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-11-13 , 8:33 PM

Dusomoja, to je samo snalazljivost. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








387
poruka na forumu
34 201



post # 13 | 2012-11-13 , 10:00 PM

jeste neka vrsta prevare,ali nekome je to potrebno,i jednom i drugom.bar mislim...
licno,nemam problema sa tim.kupujemo zajedno,odvojeno,ali se pokazalo da ce bolje on kupiti od mene,tako da to prepustam, u vecini slucajeva,njemu.da sakrijem,i da hocu,ne mogu,jer ce mi izleteti kad-tad,a i volim da cujem njegovo misljenje.volim lepo da se obucem,ali nisam bahata i uvek cu uzeti ono sto mi je potrebno,mada,nekad me uhvati(obicno kada su u pitanju cipele!),ali je u ganicama normale.nikad mi nije zamerio.isto je i sa njim,ali ja njemu nekad prebacim preko nosa luda :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2014-01-22 , 10:00 PM

Sve sto se skriva u vezi ili braku pa i najmanja sitnica moze da bude velika bol osobi od koje skrivamo.
Za mene je to vrsta prevare ne namerno ali svesno. :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je sakrivanje finansija jedna vrsta prevare?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]