• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Emotivna (ne)zrelost muškaraca...
Emotivna (ne)zrelost muškaraca...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-18 , 4:57 PM

Ja sam takav, uzmi ili ostavi. Ovim riječima se emotivno nezreo muškarac najčešće brani u svađi sa svojom dragom. Problem je što se ta nezrelost teško uočava na početku veze, dok partneri još uvijek pokušavaju da se pokažu u najboljem svjetlu. Ovdje je nekoliko karakteristika koje čine nezrelog muškaraca, od kojih svaka žena treba da pobjegne čim prije. Oni su: narcisoidni, karijeristi, mamini sinovi, vječito nezadovolji svime oko sebe, ili su nesrećni jer im je bivša zadala težak udarac pa se zato svima svete.
Prepoznajete li u ovome muškarca pored Vas? Ima li istine u tome da zapravo muškarci samo rastu ali nikad ne odrastu? Po čemu Vi znate da je on nezreo?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-10-18 , 6:17 PM

ja nicam vejiki da budnem zreo kao banana. ja imam camo 4 i po godine i ja lastem na dlvetu kao papagaj!

dragi andjele, postoji i ovakva vrsta nezrelosti ali u ovom tekstu ne vidim da je odvojena na bilo koji nacin, generalizovala si sve nezrelosti, a smatram da nije tako jednostavna tema da se sme generalizovati.

u obzir nisi uzela ni kontrolisanu ludost koju neki, retki ali ipak postojimo, znaju da koriste.

ima potencijalne istine u ovom tekstu, ali
razmisli i ovako: sve ptice lete.
da li je sve sto leti automatski ptica?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 3 | 2012-10-18 , 9:20 PM

pingvini, nojevi su ptice, ne lete...
Znaci li to da su i oni neleteci objekti ptice?.


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-10-19 , 9:45 PM

U zadatom postu ne prepoznajem nijednog jer su svi poslije te prosle drage jaci postali samo sto je sumlja postala veca to je sve










718
poruka na forumu
55 286



post # 5 | 2012-10-19 , 9:53 PM

.
Quote (sad_clown)
pingvini, nojevi su ptice, ne lete...
Znaci li to da su i oni neleteci objekti ptice?.

bio sam slobodan iskoristiti metaforu.
a zaboravio si emue, kokoske curke ....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2012-10-20 , 10:11 AM

Naravno, ako pitamo drage nam forumase muskog roda, svi ce reci da su "mozda malo nezreli" ...Ja smatram da nijedan muskarac ne treba da zasniva porodicu prije 35-te godine zivota.
Ni to, naravno, nije garancija emotivne zrelosti, ali tad je bar jasnije da hoce ili nece ikad biti dovoljno zreo.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2012-10-22 , 10:50 AM

Quote (gutabgd)
nisi uzela ni kontrolisanu ludost

Quote (devils_angel)
Ovdje je nekoliko karakteristika

Quote (gutabgd)
kokoske curke ....

guske, patke....

Quote (elllena70)
Ja smatram da nijedan muskarac ne treba da zasniva porodicu prije 35-te godine zivota.
Ni to, naravno, nije garancija emotivne zrelosti, ali tad je bar jasnije da hoce ili nece ikad biti dovoljno zreo.

potpisujem


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 8 | 2012-10-22 , 4:12 PM

Quote (devils_angel)
guske, patke....

su letece ptice

realno gledajmo na:
Quote (elllena70)
nijedan muskarac ne treba da zasniva porodicu prije 35-te
licno znam neke koji su prevalili i 60 godina zivota i jos su nezreli, a neki su sa ves 25-30 dovoljno zreli da budu stub na koji ce se zena uvek moci osloniti.
nama nije u genima da ikad prestanemo biti deca tako da:
srecno sa nama


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-10-22 , 4:35 PM

Quote (gutabgd)
guske, patke....

su letece ptice


govorim o domacim, ne divljim


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2014-05-27 , 0:39 AM

Mrzim nesposobne muškarce,mamine i tatine sinove,koji ne znaju ni sijalicu da zamijenee..
Koji nikada u životu nisu nešto sami zaradili..
Koji se falee sa time što imajuu a ništa od togaa nisu sami stvorilii..
Ne padaju sve djevojke na to vjerujte.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Emotivna (ne)zrelost muškaraca...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]