• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Romantične istinite priče : Kako ste se upoznali?
Romantične istinite priče : Kako ste se upoznali?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-31 , 1:50 PM

Romantične istinite priče : Kako ste upoznali sadašnjega/bivšega partnera/ljubav svoga života?
Ili neke druge romantične priče iz Vaših života


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-10-31 , 8:15 PM

igram slucaja uvek slucajno, spontano bolje receno , cak sam jednom privatizirao radio stanicu u svom gradu da bi tadasnju muvao brows zna ona a zna i celi grad xaxaxaxaxax








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-11-02 , 11:36 AM

iako sam par puta u zivotu mislila da sam nasla "ljubav svog zivota", svaki put sam se razocarala, dok nisam srela svog muza..
jednostavno, kada sam ga vidjela noge su mi se odsjekle i kroz glavu mi je proslo "moj ili Boziji" :D
skupa smo vec nekih 10ak godina... dakle ipak je moj... ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2012-11-02 , 7:54 PM

Mogu roman napisati








387
poruka na forumu
34 201



post # 5 | 2012-11-02 , 9:53 PM

ugovoreno.moja sestra i njegov brat... da mislili su da smo idealni jedno za drugo...i tako vec 13 godina sa dva andjela par


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Romantične istinite priče : Kako ste se upoznali?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]