• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prevario/la sam te, bio/la sam pijan/a!
Prevario/la sam te, bio/la sam pijan/a!






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-31 , 2:25 PM

Koliko smo ovo puta čuli, pročitali?

Izgovor koji pali?

Jednostavno mi je retardirano povjerovati u to!

Ako popiješ malo, znaš što radiš i neće ti se desiti nešto što je van tvoje kontrole i što ne želiš.
Ako popiješ previše, zar si sposoban imati seks?

Meni je to nezamislivo.

Koliko vas je palo na tu foru?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-10-31 , 8:13 PM

xd xd xd gluplji izgovor nisam cuo xaxaxaxx i pijan i trezan za neku tamo sam vezan xaxaxxaxax ovo je banalnost znaci ako si pijan pa nisu ti svrake popile mozak valjda znas da se kontrolises ako ne nemoj ni da pijes xxaxa xd xd xd








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-10-31 , 8:16 PM

U potpunosti se slazem sa Vladijem :)
To je smesan izgovor, ali nazalost zna proci kod nekog %) %) %) %)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-11-01 , 11:37 AM

kao sto vec rekoh
Quote (devils_angel)
Jednostavno mi je retardirano povjerovati u to!

koliko moramo biti glupi, ludi ili zaljubljeni da povjerujemo u ovu notornu laz???
Nazalost, ima i takvih :( :(


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2012-11-01 , 1:23 PM

Ne znam zasto, ali kad su zaljubljeni, pojedini ljudi su skloni tome da totalno izgube i poslednji delic mozga....
Cuj, bio sam pijan, pa sam te u neznanju prevario....kakva glupost.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-11-01 , 2:45 PM

Ja ne konzumiram alkohol i zasita neznam kakav je to osecaj kad se neko napije
sta zna kako razmislja ceg se sledecu dan seca.... hmmm pojma nemam.

E sad dal cu i mogu li osudjivati nekoga mislim da nemam pravo reci da laze
Meni licno se prevara nije desila niti s niti bez alkohola......

Citajuci po netu saznala sam da postoji i ono kad se neko napije i pojma nema sta je juce bilo kad alkohol obuzme i pamet :D
Pa kad bi se desilo i to tako otkud onda da se seca da me prevario s nekom ili ja njega znaci ako je blackout
onda nikom nista :D :D a da mi neko kaze bio je samnom hmmm moralo bi se prvo dokazati

E a ono popio malo vise zavrsio u kiste s nekom macom i kaze joj izvini ma to ne prolazi izvini to ne brise










718
poruka na forumu
55 286



post # 7 | 2012-11-01 , 3:15 PM

"sto treza covek misli, pijan govori" kaze stara umotvorina, te ako je trezan sklon prevari pijanom sebi je to dopustio, znaci ....
Quote (devils_angel)
Jednostavno mi je retardirano povjerovati u to!


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-10-18 , 1:13 PM


:D
Nek ti padne opet na pamet da pijes :D










759
poruka na forumu
24 112



post # 9 | 2013-10-18 , 8:07 PM









308
poruka na forumu
349 1445



post # 10 | 2013-10-18 , 10:04 PM

Quote Dusomoja ()
Dusomoja


Lakse to podera tasnu hehe


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-10-18 , 10:30 PM

gancanagh, :D :D sad tasna nije bitna bitno je u toj situaci izbaciti bjes :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-10-19 , 1:26 AM

Dusomoja, samo ti njega sa tom torbom.. jos ako si stavila sta cvrsto u nju.. malo jace
zamahnii :D



PAazii pjesme ... ehhehheh.... jos kaze: Radim pijan sve sto trezan ne bih :p ma daj -....


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 13 | 2013-10-20 , 9:33 PM

ovako nesto je bzvz mislim i kada je covek pijan bar ja za druge ne mogu da kazem mada po ortacima znam da ipak znaju sta rade ovo nemoze biti izgovor, ali ljudi su razliciti pa i alkohol deluje drugacije neke granice popustaju i moze se desiti svasta valjda od slucaja do slucaja.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prevario/la sam te, bio/la sam pijan/a!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]