• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakav muskarac vam NE treba u zivotu?
Kakav muskarac vam NE treba u zivotu?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-11-19 , 0:02 AM

Svi otprilike znamo sta je ono sto zelimo da imamo od osobina u svom partneru, ali ovde se postavlja pitanje sta je to sto nikako ne zelite da bude osobina vaseg partnera.

Istraživanje je pokazalo da žene treba da izbegavaju četiri tipa muškarca.

1.Škrtica

To je muškarac koji uvek zaboravlja svoj novčanik, a i kada ga ima sa sobom, retko želi nešto da vam plati. Muškaraci ne trebaju uvek da vam plate piće u kafiću, ali postoji velika razlika između onoga koji štedi i tipičnog škrtice.

2.Lenština

On nema nikakve planove u životu. Navodno ima mnoštvo ambicija, ali ne želi da ustane iz svog kreveta. Ovakav tip muškarca se najčešće izležava po ceo dan u krevetu i ne namerava bilo šta da postigne u svom životu.

3.Radoholičar

Ovo je osoba koja ju sušta suprotnost od lenštine, samo što ovakav muškarac ne spava dok ne realizuje sve svoje poslovne planove. Retko ima vremena za vas, a najčešće je “u vezi” sa svojom poslovnim papirima.

4.Veliko dete

On je veliko dete. U suštini nije uspeo da odraste i zabavan je, ali možete imati problem kada poželite da ostvarite nešto ozbiljno sa njim.

Sta je to sto bi vi izdvojili kao osobinu koju ne zelite da imate u svom partneru, da li je to neka od gore navedenih ili bi jos neku mogli da navedete.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2012-11-19 , 0:13 AM

Quote (Morena)
1.Škrtica

Quote (Morena)
2.Lenština


Takve ne podnosim jer mi je to jadno.

Quote (Morena)
3.Radoholičar


Ukoliko mi se uklapa u moj zivot ne bi mi smetao.

Quote (Morena)
4.Veliko dete


Ovo hronicno ne podnosim ako je zaista nesposoban da bude ozbiljan.

Ne treba mi zavisnik bilo koje vrste dakle npr. onaj koji pije kafu,pusi cigare,narkoman,alkoholicar,kockar,Edipovac,bolesno ljubomoran tip,nasilnik i nikako tipicni "Balkanac" koji misli da je zenskom bicu on gospodar.

Jednostavno ne treba mi osoba nesposobna potpuno da bude ozbiljna kad treba,nesposobna da se bori za sebe i zivi svoj zivot ne obaziruci se sta drugi misle o tome,naivna i podlozna tudjim uticajima.


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-11-19, 0:17 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-11-24 , 6:33 PM

Ne zelim osobu koja nije samostalna, vredna i koja ne koristi mozak za razmisljanje.
Ne smeta mi neozbiljnost, kada situacija ne ocekuje ozbiljnost.
Quote (Morena)
1.Škrtica

To je muškarac koji uvek zaboravlja svoj novčanik, a i kada ga ima sa sobom, retko želi nešto da vam plati. Muškaraci ne trebaju uvek da vam plate piće u kafiću, ali postoji velika razlika između onoga koji štedi i tipičnog škrtice.

Ne volim skrtice, ali ni one koji se previse rasipaju, ne bi li na taj nacin fascinirali nekoga. Nije sve u materijalnoj moci. Moze i na skroman nacin da se postigne efekat.
Quote (Morena)


2.Lenština

On nema nikakve planove u životu. Navodno ima mnoštvo ambicija, ali ne želi da ustane iz svog kreveta. Ovakav tip muškarca se najčešće izležava po ceo dan u krevetu i ne namerava bilo šta da postigne u svom životu.


Ih ne volim to iskreneo, jer kakva buducnost me ocekuje sa takvom osobom, treba da bude vredan i sposoban da danas sutra moze da brine o svojoj porodici.
Quote (Morena)
3.Radoholičar

Ovo je osoba koja ju sušta suprotnost od lenštine, samo što ovakav muškarac ne spava dok ne realizuje sve svoje poslovne planove. Retko ima vremena za vas, a najčešće je “u vezi” sa svojom poslovnim papirima.


Sada sam u kontaktu sa takvom osobom :) ne smeta mi, cak mu skidam kapu na napredku za vrlo kratko vreme, s obzirom na njegove godine. On je sebi zacrtao cilj, vredno radi i koraca ka tom cilju :) Iako nema puno vremena za mene, meni je drago bar je sa tim stvarima zaokupiram, a ne drugim devojkama, zenama :D

Quote (Korisnica)
Ne treba mi zavisnik bilo koje vrste dakle npr. onaj koji pije kafu,pusi cigare,narkoman,alkoholicar,kockar,Edipovac,bolesno ljubomoran tip,nasilnik i nikako tipicni "Balkanac" koji misli da je zenskom bicu on gospodar.

Izdvojila bih od Korisnicinog posta zavisnike od droge, alkohola kocke, preterano ljubomorne i nasilne osobe. Takvu osobu ne bih volela da imam kraj sebe.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








409
poruka na forumu
50 74



post # 4 | 2012-11-24 , 7:25 PM

Vidiš ti imaju svakakve podjele, valja to sve pohvatati i na kraju znati šta je za otpad. zbunjen








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-25 , 6:28 AM

Da dodam jos i da kukavica mi ne treba u zivotu.
I TO NI POD RAZNO MI NE TREBA KUKAVICA U BILO KOM SMISLU I ASPEKTU ZIVOTA MOGA . da
Ja sama da kidam idem napred i branim sve a on da se krije iza mene-ni pod razno ne dolazi u obzir.


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2012-11-25, 6:33 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-11-26 , 3:03 PM

Ne treba mi neko ko je nervozan 24 sata.
Ne treba mi neko ko ne zna za kompromis.
Ne treba mi neko ko bi me samo omalovazavao u drustvu.
Ne treba mi neko ko je VEGETA ( u sve se mesa, dovoljna sam samo ja :))
I ne treba mi neko ko je aljkav.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-12-03 , 6:17 PM

Ne treba mi onaj koji gleda samo sebe i svoj interes
Ne treba mi onaj koji uvek pocinje recenicu sa JA
Ne treba mi onaj koji me voli pred drugima a nasamo hladan
Ne treba mi onaj koji nece biti uz mene i u zlu a ne smao kad je dobro
Ne treba mi onaj kojeg vise ne volim :*

Zaboravila sma dodati ne treba mi onaj koji me iz dana u dan laze >(
pokusava reci da moje oci lazu %) :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-12-03 , 6:33 PM

I najvaznije sam zaboravila. Ne treba mi neko ko nece da se seksa!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-12-03 , 9:05 PM

Quote (Leksi)
I najvaznije sam zaboravila. Ne treba mi neko ko nece da se seksa!

:o lol lol lele Pa zar ima i takav :D :D n ovome svetu










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2012-12-03 , 11:47 PM

Ne treba mi neko ko preterano voli seks.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-04-05 , 8:53 AM

Ne treba mi onaj sto zeva na svaku koja prodje
Ne treba mi onaj koji ima kuci smao jedan posao daljinski u rukama
Ne treba mi onaj koji kuka sve ga boli smao d ane ide da radi
Ne treba mi onaj koji se ne bori i ne nada
Ne treba mi onaj kome cu ja biti kucna pomocnica
Ne treba mi onaj koji kaze ti nemas pojma uffff >( :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2014-11-24 , 10:46 PM


e takav... :D :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 13 | 2014-11-25 , 3:57 AM









278
poruka na forumu
43 244



post # 14 | 2014-11-30 , 10:18 PM

Quote Anna_Anna ()
2.Lenština

On nema nikakve planove u životu. Navodno ima mnoštvo ambicija, ali ne želi da ustane iz svog kreveta. Ovakav tip muškarca se najčešće izležava po ceo dan u krevetu i ne namerava bilo šta da postigne u svom životu.


Takav mi ne treba.


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








70
poruka na forumu
92 212



post # 15 | 2015-01-13 , 7:10 PM

lenstina i skrtica ovako nesto nikada


Zivot nam se sveo na lakove i bockanje .Prepucavanja i komentarisanje tudjih zivota.Jedni druge vredjamo a da se i nepoznajemo .Svet je postao izopacen i pun ljudima koji drugima zele zlo .Nazalost nepostoji vremeplov koji ce nas vratiti u vreme kada nista nije bilo vaznije od druzenja i smeha


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakav muskarac vam NE treba u zivotu?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]