• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Cure, šta vas najviše nervira kod muškaraca?
Cure, šta vas najviše nervira kod muškaraca?



  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 16 | 2013-06-01 , 10:04 AM

Quote (majce_bg)
-Laz
-Licemerje
-Nehigijena
-Neobrijane brade koje bodu %)
-Kad se uzive kad gledaju utakmicu
-Kad glume "frajere"
-Hrkanje


+1 :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








216
poruka na forumu
204 1640



post # 17 | 2013-06-05 , 8:38 PM

Quote (majce_bg)
-Laz
-Licemerje
-Nehigijena
-Neobrijane brade koje bodu
-Kad se uzive kad gledaju utakmicu
-Kad glume "frajere"
-Hrkanje


+1








40
poruka na forumu
6 60



post # 18 | 2013-06-05 , 10:03 PM

Najvise me nervira kada zbog sopstvene iskompleksiranosti koriste "dobre ribe", kako to oni kazu, kako bi sebi podigli moral i osecali se bolje sami sa sobom u drustvu, valjda veruju da ce drustvo zgodne zene podici njihov ugled u ocima drugih. Tacnije, koriste zene kao ukras. <_<


"Ali ipak uz mene se moze, mada je neobicno, sa mnom je opasno hteti, ja nikad ne odustajem."








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 19 | 2013-06-06 , 1:05 AM

Quote (Smicika)
Najvise me nervira kada zbog sopstvene iskompleksiranosti koriste "dobre ribe", kako to oni kazu, kako bi sebi podigli moral i osecali se bolje sami sa sobom u drustvu, valjda veruju da ce drustvo zgodne zene podici njihov ugled u ocima drugih. Tacnije, koriste zene kao ukras.


Vala alal ti vera gj +1


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








92
poruka na forumu
32 237



post # 20 | 2013-06-06 , 1:13 AM

To sto me lazu i misle da im verujem! Nista gore! -.-


Dzepna Venera :)








102
poruka na forumu
36 299



post # 21 | 2013-06-30 , 6:02 PM

Zato sto ih ne interesuje unutrasnja lepota jedne zene vec samo gledaju spoljni izgled i opsednuti su zenskim atributima.Na srecu to nije slucaj i kod mene ali vidim kako prolaze mnoge devojke


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









11
poruka na forumu
1 23



post # 22 | 2013-07-01 , 4:27 AM

Svima nama ponešto smeta,ali nemojte s tim da muškarci imaju najviše mana,žena je specifično,naravno divno i kreativno stvorenje i jako lepo naravno...ali mora se priznati da postoji obostranost u manama...ja ne branim svoj rod :D,imamo mana brate,ali imate i vi :)))),na kraju krajeva ipak žena ima najviše na planeti,to mu dođe duplirani iznos :D,mala šalica.Oba pola imaju različita viđenja i doživljavanja netrpeljivosti posebno kada su emotivni naboji ili periodi u pitanju,život ne bi bio zanimljiv ako bi bili savršeni,to je jasna logika...imao sam curu koja je razarala u HI-FI formatu što se kaže hrkanjem :(,a mnogo sam je voleo,izdržao sam prve tri noći,a onda smo se viđali i.....sastajali u svesnom stanju :D samo!


:) Sasvim običan dečko..








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 23 | 2013-09-16 , 10:38 PM

Kad glume neke face, brzo mijenjaju misljenje >(


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 24 | 2014-01-07 , 9:27 PM

- Nestabilnost
-Cesta promena raspolozenja
-Umisljenost
-Lakoca sa kojom vladaju sa osecanjima
-"Macho stil"
-Sklonost tucama koja je veca od pokusaja normalnog razgovora

Nisu ni zene mnogo bolje ali ovo je tema o muskarcima nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 25 | 2014-01-07 , 9:54 PM

Oni koji se sluze prizemnim humorom da te 'osvoje'. a nikako im neide tada... hahaha


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 26 | 2014-01-07 , 11:42 PM

Smicika gj
Kad mi glumi frajera,omg ubila bi se odmah,i ono kad sebe smatra nedostiznim....ono standardno NIKO KAO JA,hahhah bas mi smjesno lol


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Cure, šta vas najviše nervira kod muškaraca?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]