• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poklon bez cene
Poklon bez cene






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-02 , 2:26 AM

Ne znaš što bi joj poklonio? Cvijeće ili nakit? Kažu da na to sve žene padaju...Ali, prijatelju, ona nije kao sve. Pa ona je tvoja. Što će joj cvijeće kada će već sutra biti samo suho lišće u vazi? I taj skupocjeni nakit od srebra i zlata, pa što će joj to? Ionako će s vremenom izgubiti sjaj. Nemoj je pokušavati kupiti. Učini nešto za nju. Iznenadi je. Kada hodate ulicama grada, zaustavi svakog prolaznika i reci mu: 'Ovo je moja djevojka!' A onda pogledaj njezin osmijeh,
nije li ljepši od onog kojeg ima na licu kada joj kupiš cvijet? Odvedi je u park i otjeraj djecu s ljuljački kako biste se vas dvoje ljuljali. Probaj iščupati cvijeće s gradskog trga i pokloniti joj pred svima. Osmijeh ne silazi s njenog lica, ha? Kažem ti...sve materijalne stvari koje joj pokloniš proći će, zamijenit će ih neki bolji pokloni. A ovo, ovo ne prolazi. Svi ti događaji i zajedničke ludosti ostati će vječno u njezinom pamćenju. I znaš šta? Svaki put kada ih se sjeti imati će onaj isti osmijeh. Osmijeh koji se ne može kupiti

Sta vi kazete na ovaj predlog prijatelja?
Da li je zenama potrebno sasvim malo ili je to laz?










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2013-01-02 , 3:20 PM

najveci poklon,veci od sveg blaga svijeta je meni dao moj dragi kad je 2x po 3 dana koliko sam se poradjala prestojao u hodniku bolnice cekajuci,iako nije mogao da udje iako su zabranjeni telefoni on je znao da ja znam da je uz mene,da je tu negdje blizu i da nista nemoze da mi se desi ruzno.uprkos tjeranju od strane doktora da ide kuci da mi nemoze pomoci on je ostao.
to je nesto sto mu nikad nemogu zaboraviti!

HVALA TI!!! :*


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2013-01-02 , 3:35 PM

Imala je svu ljubav i paznju ovoga sveta....








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-01-03 , 12:17 PM

za mene je najveci poklon zagrljaj kada ga trebam, a ne moram niti pokazati niti reci da ga trebam... onaj cvrsti, kojim ce pokazati da i da se cijeli svijet uroti protiv nas, ne moze nam nista... i njezan poljubac onaj na milimetar iznad koze...
materijalno je za mene beznacajno... kad tad izgubi vrijednost...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-11-22 , 7:33 PM

Ja kazem da je to pravi prijatelj koji zna sta zenu obraduje :)










51
poruka na forumu
6 43



post # 6 | 2013-11-29 , 7:46 PM

lepa rec je najlepsi poklon.


Obogaćeni Mužijak :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-11-30 , 1:57 AM

Meni nesto najbolje od mog dragog je njegovo pismo meni :)
I mogu reci da mi sad nekad iznenadi sa tim pismom :D
Postoje jos mnoge stvari koje je uradio za mene .. koje nisu materijalne..
jednostavno prosto me je znao iznanaditi sa nekim posotupicima i to pozitivno ..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poklon bez cene
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]