• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Razocarani muskarac
Razocarani muskarac






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-21 , 4:02 PM

Evo drage moje nadjoh ovog jadnika kako kuka i trazi pomoc i kaze ovako :

dajte mi univerzalni recepat za uspešnu muvažu...?
na šta žene padaju...sve žene znači...? nešto na šta nijedna nije imuna...znaš ono...ne pale uvek sve iste šeme na sve žene...al valjda postoji nešto na šta svaka pada, bez pardona...

molim bez pominjanja novca, jer iste nemam...
:D :D

Pa daj mo mu neki Univerzalni recept ako ga ima sva vi mislite :)







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 2 | 2013-01-21 , 4:18 PM

Pa realno onda ovome nema pomoci,posto univerzalno orudje za zene ne postoji,1000 ljudi 1000 cudi,nekoj se dopada ovo,nekoj ono,neka pada na emociju,neka pada na lose momke,neka na ove neka na one,neka voli staro,neka mlado itd itd itd... To sto on trazi treba sam da nauci iskustvom,godinama,da zna prije svega sta on hoce i kako hoce da bi uopste mogao da krene u bilo kakvu potragu ili lov...

Neka bude to sto jeste,paaa kada naidje na neku koja voli takvu osobu,onda posle neka fura taj fazon devojke kojima se dopada :)

PS: al ne vjerujem univerzalni recept za zene pa to ni na filmu nema :)


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








63
poruka na forumu
10 58



post # 3 | 2013-01-31 , 6:14 PM

Ako nije zainteresirana onda je to u svakom slučaju izazov ali moraš uvijek računati na to da možeš biti odbijen
ali ja ne sumnjam u njega 100% je vrlo neodoljiv :) xaxaxa


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2013-01-31 , 8:26 PM

To se ne uci ,s time se radja Boziji dar :D brows








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-03-04 , 2:54 PM

Quote (Dusomoja)
dajte mi univerzalni recepat za uspešnu muvažu...?
na šta žene padaju...sve žene znači...? nešto na šta nijedna nije imuna...znaš ono...ne pale uvek sve iste šeme na sve žene...al valjda postoji nešto na šta svaka pada, bez pardona...

molim bez pominjanja novca, jer iste nemam..

Kao prvo dok trazi recept taj nizasta nije :D
Drugo nema sve zena! to znaci ni jedna ne pada na isto isto tako ni jedna nije ista

Od jedne ces dobiti pohvalu kako si super i bla bla jer imas love i dobro auto a druga ce reci smor si samo se alis :D
Nema recepta za takve stvari to je talent koji se poseduje ali jedno stoji ako si ruzan i jos stidljiv jbg onda :D
ako si lep a stidljiv vec lakse

ali ako si pep zgodan ne stidljiv a glavna ti rec i svaka recenica pocinje sa JA OVO JA ONO jarane setnja :D

Znaci budi normalan upali kad se najmanje nadas ako ne onda se jos nije rodila ;)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-03-07 , 4:57 PM

neka bude prirodan i noramlan neka ne glumi nekog frajer...i neka neprica o svojim bivsima ..kako je povedjen kako su one njemu ovo one njemu onoo...nijedan zena ne zeli da se poredi sa nekom curum jos pogotovo bivsom..svaka je fina i dobra na svoj nacin i nijeda nije ista...svaka ima drugaciji ukus i drugacije razmisljanje...rijetko koja da misli istoo ....
a danas kako je krenulo tesko je naci finu normalnu zenu i normalnog momka ....
drugo najbolje da budes svoj i iskren ostalo ce vrijeme pokazati .... da ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








314
poruka na forumu
15 192



post # 7 | 2013-03-08 , 7:03 PM

Ja se palim na intelektualne muškarce, užas, obožavam freek-ove :D Kod mene svaki takav ima prođu :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-07-17 , 9:28 PM

:D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Razocarani muskarac
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]