• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Hajde ćao, ali volim te!
Hajde ćao, ali volim te!






95
poruka na forumu
28 222



post # 1 | 2013-01-22 , 3:40 PM

..rekla si da život jedan je i da samo biti moja nemaš namjere, rekla si da trebaš me usput i na sve četiri strane svijeta da mogu, bilo kud...

Da li vam se nekad desila ovakva situacija u životu?

Da odete od nekog iako nemate razloga, samo zato da vas kasnije ne uhvati žal za mladosti, samo zato što mislite da "tamo negdje" propuštate mnogo toga jer ste vezani vezom..

Ako jeste, da li ste se pokajali?


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-01-22 , 4:08 PM

Treba mi vremena da razumem ovo temu ali do sad mogu ovo reci :p

Ako odem to znaci nema tu ljubavi ili odem u ljutnji pa se pokajem

Da odem od nekog ako nemam razloga hmmm samo jer mislim propustam nesto pa nisam vise u tim godinama to se desavalo kad sam bila 15-16g
Ne zagrejana nisam znala sta znaci voleti a zaljubiljivala se svako malo :D
Sad u ovim godinama nebi to ucinila jer ako propustam nesto to ce biti on ako mu okrenem ledja.
Zato ne mrdam i necu da se pravim blesava veliki je rizik :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-02-18 , 7:14 PM

Quote (Dusomoja)
Sad u oim godinama nebi to ucinila jer ako propustam nesot to ce biti on ako mu okrenem ledja.
Zato ne mrdam i necu da se pravim blesava veliki je rizik


to sam radila nekad davno,jer se nisam htijela vezati za muskarece jer sam bila povredjena sa njihove strane pa sam im vratila istom mjerom. decki neosudjuj te me..sta cu kad ste takvi drugo vam je zensko uvijek interesantnije bilo i primamljivo i kao imate opravdan razlog za to :musko sma morao sam....
uglavno sad to ne bih uradila nisam toliko belesava da napustim ono sto sam svojim trudom i ljubavi gradila da imam :D :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-05-06 , 0:18 AM

Nikad nebi okrenula ledja nekome koga volim radi glupe misli propusticu nesto ne ne ja bi rekla prozivljavam bas ono sto mi je sudjeno da prozivim a ono sto propustam za to sigurno postoi razlog zasto propustam. :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Hajde ćao, ali volim te!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]