• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prednosti i nedostaci samačkog života
Prednosti i nedostaci samačkog života






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-01-29 , 8:11 PM

Ukoliko ste gledali filmove i hit serije poput "Bridget Jones", "Ally MacBeal" ili "Seks i grad", onda znate da se njihovi scenariji baziraju samo na jednom - kako ne ostati sam.
No, u stvarnom životu stvari su drugačije. Neki ljudi najbolje funkcioniraju kada su slobodni, a takav život ima niz prednosti. Jedna od njih je više slobode u svakom smislu. Kada nemate partnera, onda i ne morate nikome "podnositi račune".

Možete jesti šta hoćete jer vam niko neće prigovoriti da morate pripaziti na liniju.

Još jedna od prednosti samačkog život je dužina i kvalitet sna. Kada spavate sami, niko vas neće ometati hrkanjem, ustajanjem u toku noći ili odvlačenjem prekrivača.

Kući možete dolaziti kad god želite jer vas niko ne čeka i nikome se ne morate pravdati gdje ste bili i zašto ste toliko dugo ostali. Kada ste kod kuće, možete biti obučeni kako god želite, ili se čak ne morate ni oblačiti ako vam se tako sviđa, predlažu stručnjaci za veze.

No, samački život ima i lošu stranu. Studija francuskog Nacionalnog instituta za statistiku sugerira da život u zajednici košta manje, jer se svi troškovi dijele na dvoje, a i porez je manji.

Život u paru znači i da ćete uvijek imati nekoga s kim možete izaći, nekoga kome se možete požaliti, nekoga da vas razumije i bude vam podrška.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-01-29 , 9:02 PM

:D Mnogo me nasmejala ova tema taj samacki zivot to hrkanje :D :D

Da sve to ima svoje zasto i zato samacki zivot nije los kad je covek u nekom odredjenom razdoblju ali kratko
Kad smo samci tad se tesimo dobro nam je i je ok je ali ipak fali neko na onoj strani kreveta
Lepo je imati svog partnera s kojim s ebudimo s kojim se smejemo svadjamo

Kako god zivot je takav mi moramo sami sebi pokazati i dokazati sta umemo sta ne
Danas se zivi drugim stilom zivota gde je zena jaca i ima svoj posao ali je opet lepo kad ima muskarac pored nje
Oni su za nas neka vrsta zastitnika al i to sve kako ko gleda.










387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2013-01-29 , 10:50 PM

bilo bi najbolje kada bi mogli imati i jedno i drugo,kako kada nam odgovara,ali ne moze.zato je najbolje da otkrijemo sta nama samima odgovara,pa to i ostvarimo. :)
meni,licno,nekad odgovara samacki,ali vecinu vremena,zajednicki.kada mi je potrebno da budem sama,budem,ali vrlo brzo mi pocne nedostajati frka... :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prednosti i nedostaci samačkog života
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]