• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Iscekivanje
Iscekivanje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 12:42 PM


Kad se dvoje nadju, kad unutrasnje emocije se podudaraju dolazi do osecaja da iscekujemo,
iscekujemo neki dogadjaj ili nekoga.
Da li imate takav osecaj?
To iscekivanje kako se osecate da li se to recima moze opisati?










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-04 , 1:30 PM

Ne, nemoj mi prici....
hocu izdaleka da volim i zelim tvoja oka dva
jer sreca je lepa samo dok se ceka
dok od sebe samo nagovestaj da.

Desanka Maksimovic

Eh, davno je bilo, ali secam se leptirica i lepote iscekivanja ali i gorki okus poraza...ma, mladost to lakse podnese... :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-03-04 , 3:08 PM

Da taj osecaj mi je mnogo poznat to iscekivanje i ceznja
Tad shvatm da mi mnogo znaci da ga volim tek tad s ebude prave emocije pravi dokazi misli i filmovi u glavi










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-03-06 , 2:08 PM

eh kad ga cekam ..a ono nesto cudno u meni..ne mogu taj osjecaj opisatii..i neprestano imam onaj cudni izaraz lica :D :D eh dogodi se sad ponekad...kad mislim o njemu,cudne slike u glavi imam tada..a kako mu to reci i iskazati nzm


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2013-03-13 , 11:38 PM

Ja i sada imam taj osecaj, svaki put kad treba da idem da se vidim sa deckom, kao da idem prvi put da se vidim sa njim.
I divan mi je osecaj i dace Bog da nikad ne prestane :)
Najsladji su ti leptirici, to slatko iscekivanje...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-04-22 , 11:22 PM

Iscekivanje bilo cega budi u meni poviseni Adrenalin , budi misli o tome sta iscekujem
svakodnevno se nadam :)
NIje svejedan osecaj .




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Iscekivanje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]