• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zenski Ego
Zenski Ego






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 1:10 PM

Kad je zena povredjena svasta je spremna da uradi pa cak i da ismijava emocije.
Poznajete li vi takvu neku zenu?
Da li znate slucaj?
Da li ste vi ta zena koja je iz Ega nesto lose uradila?

I slika iznad laze tj Ego njen zasto?










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-04 , 1:26 PM

Sujeta je zlo....tera nas na svasta...i svi je imamo, hteli mi to priznati ili ne. Ali, sve dok nas ne tera na lose postupke, poput osvete onom ko nas je povredio, dobro je. Osveta je jalov posao i nikome nista dobro nije donela.
Ja kad sam povredjena od strane "jaceg" pola, prvo sam jaako besna...ubila bih ga na spavanju i tako to... brows
Ali nikad nisam porekla nijedan svoj osecaj ili postupak...ili pokusala ubediti sebe da ne volim ili ne zelim, niti sam zbog ega ucinila nekom nazao...nikom, osim sebi...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 3 | 2013-02-04 , 1:29 PM

O da, ima ljudi sa egom velicine stambene zgrade!
Takvi ljudi su u stanju da vole samo sebe.
I onda ono:kako se usudio da me prevari,ostavi jer ja sam najljepsa i najbolja.
Tada krecu osvete i pakosti!


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 4 | 2013-02-04 , 1:52 PM

mislim kad se cura zaljubi, bas oono pravo zaljubi, zavoli bla bla....i poslije ju ostavi il ne znam, da tesko ostane mjesta nekoj osveti zbog povrijedjenosti, samo se zatvoris u sebe....

cure koje su povrijedjene, opreznije su....manje se emotivno "uvale" kao jer su opecene ranije. ako se desi da je ostavi il ne znam....skolnija je osveti...jer je hladnije glave, i ona drzi uzde...ide im j*** sve :D

na kraju cure, kojima je samo do zaebancije, provoda, one koje zaludjuju muskarce, da se za njima leta. ako momak poleti za drugom, cura se najcesce osvecuje na nacin da ga ponovno zavrti i onda vrti...cisto bezze iz zaebancije..tak' se zabavljjaju xd

peace :D


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2013-03-26 , 3:53 AM

Uh zenski ego je najodvratniji ! Zena je sposobna da ukrade i najboljoj drugarici decka i za to je dovoljno samo da joj on kaze da je lepa il tako nesto i da u njoj proradi ona osobina da mora da bude svima pozeljna i da joj puno srce kad joj komplimenti dolaze od vise razlicitih ljudi :)

Muskarac kad prevari on razmislja donjim srcem i svejedno mu je s kim ce samo da ispuni zelju koju ima u tom trenutku ;) a zena kad vara ona vara srcem .. ona ide na osecanja i unosi celu sebe dok je muska sklonost da zaboravi vec u sledecem trenutku ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zenski Ego
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]