• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Snaga ili slabost
Snaga ili slabost






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 2:56 PM

Neprihvatanje sopstvenih osecanja i bezanje od istih, ignorisanje i povlacenje sa bojnog polja u Vama mirno more prosecnosti jer je tamo prosto lakse plivati...
Da li je to odraz ogromne snage ili kukavicluka samo?

I nemojte mi sada pisati kako Vi eto uvek svoja osecanja prihvatate jer su deo vas i trnt,mrnt, jer verujem da je svako od vas imao situaciju kada je odlucio da bezi.
I pitam Vas begunci, jeste li u svojim ocima bili snazni i hrabri ili pak slabi i kukavice?







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 2 | 2014-03-06 , 12:44 PM

Jesam ispala kukaica koja mu nije mogla tad reci tako i tako nego sam ga povredila drugim stvarima da bi shvatio sam. stid
Uzas sam znam :(


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-04-17 , 1:43 AM

"Cura je bila umorna od njegovih poruka tipa : " Volim te , nedostaješ mi " . Jedne noći ona dobije poruku od njega i nije htjela da pročita . Sutradan je zove njegova mama i kaže joj da je njezin sin sinoć poginuo u prometnoj nesreći , cura uze mobitel i pročita poruku koju joj je on sinoć poslao , u poruci je pisalo : " Ljubavi , ja sam doživio prometnu nesrecu , dođi , posljednja mi je želja da te vidim ! "

Evo mozda taj citat nema veze sa ovom temom .. al mene je na nesto posjetilo... Tacnije na jednu osobu koja mi je bila
draga.. nakon sto sam dobila slicane poruku od njega.. ignorisala sam ih ,
Znam da sam , ispala kukavica da me nema... sad mi je zao sto nisam .. al je sad kasno.. :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2014-04-17 , 3:00 PM

Snaga ipak :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Snaga ili slabost
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]