• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarac ocekuje
Muskarac ocekuje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 8:46 PM

U vezi ste sa osobom vec neko vreme
Da li ocekujete da vas partnerica pitanap(jel smem kupiti to,jel smem izaci s drugaricom)
Ili vam je dovoljno da kaze e ljubavi :D vidi sta sam kupila ili e ja sad odo nacu se sa drugaricom
Sta ocekujete kakva su vasa pravila i sta ako se ne ispune? :D :D







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 2 | 2014-03-06 , 12:47 PM

Pa ovako

Ako smo duze u vezi i ako zivimo u istom stanu pogotovo
Naravno je da cu mu reci e ljubavi ako nemas nista ti u planu ja bi veceras izasla sa drugaricama
Ali ako bi videla u njegovom pogledu d amu ne odgovara pokusala bi s njim da porazgovaram malo
i ako zaista on bi da ostanem kuci ostala bi samo ako je on osoba koja me ceni voli i ja njega
A ako je neko ko gleda samo sebe i svoj interes mislim da nebi sela da porazgovaramo.


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-03-17 , 10:15 PM

ne ocekujem da me pita da li mogu da kupim nesto ili izadjem ne posedujem ja nikoga pa da me pita za dozvolu
ali naravno lepo je da mi ipak kaze hej ja cu ici sa drustvom veceras cisto da znam :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-03-17 , 10:50 PM

nis od toga nisam robovlasnicki tip sve moze nema me sta pitati i obrnuto ;)


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarac ocekuje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]