• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi su ljubavnici loši dečki?
Kakvi su ljubavnici loši dečki?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-02-22 , 11:05 PM

Sjajan seks

Svaka žena ga želi i potreban joj je, ali one ne žele rutinski odrađen seks – žele muškarca koji će im pružiti sjajan seks!

I zato, kada ga pronađu, najčešće ne mogu da odu, ostaju pored njega iako su svjesne da je on kreten. Naravno, van kreveta...

Pitate se kako je moguće postati ono što bi svaka žena poželjela: dobar momak u vezi, a “loš” momak u spavaćoj sobi? Moguće je. Mi Vam otkrivamo kako...

Odnosite se prema svojoj dragoj sa poštovanjem i ljubavlju, cijenite je i budite čovjek od riječi. A onda, uradite slijedeće u krevetu...

Sve tajne “loših” momaka za sjajan seks:

Oni se ne plaše da dominiraju u seksu: “Loši” momci su dominantni u krevetu. Drugim riječima, preuzmite kontrolu i glavnu ulogu u spavaćoj sobi. Žene će ovo naprosto obožavati.
Seks učine drugačijim svaki put: “Loši” momci uvijek smišljaju neke nove i uzbudljive načine i poze u seksu. Na ovaj način, oni ženama ne mogu nikada da dosade.
Ne ustručavaju se da pričaju “bezobrazno”: Seks je za žene i veoma važno mentalno iskustvo. Zbog toga, “beozobrazni” govor je jedna od osnovnih stvari koje bi trebalo da primjenite u krevetu ukoliko želite da priuštite ženama sjajan seks. Važno je da potpuno stimulišete i njen um, kao i njeno tijelo, kako biste joj pružili vrhunski užitak u seksu.
Prave od seksa “tabu” i čine ga “nevaljalim”: Žene vole da praktikuju upravo one stvari koje su tabu ili zabranjene u spavaćoj sobi, jer to čini sam seks još uzbudljivijim. “Loši” momci su toga svijesni i zato oni žene tokom seksa često strastveno udaraju po guzi, drže ih za kosu, upražnjavaju analni seks i mnoge druge stvari koje se smatraju “nevaljalim” i o kojima se ne priča. A žene se vrlo brzo navuku baš na ovakve stvari...
Oni svojim damama pružaju divlje i intenzivne orgazme: A evo i najveće tajne... “Loši” momci ženama priušte takve orgazme, da im je veoma teško da odu od njih, jer su upravo oni izvor ovog nevjerovatnog seksualnog zadovoljstva. Za razliku od većine muškaraca, ovi fantastični ljubavnici su sposobni da damama priušte veoma intenzivne klitoralne, vaginalne, pa čak i analne orgazme. Pa koja žena ih ne bi poželjela još, zar ne?



Fajlovi: 4497947.jpg (16.0 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-03-08 , 9:10 PM

Citam temu pa se malo zamislim hmmm :D

Sex veze nema sa tim dal je on los ili dobar dal je on kriminalac ili miran ko buba

Oni sto ih selo ocrni da su vaki naki da su kriminalci banditi drogerasi pa i oni imaju i srce i dusu a i zelju za sexom
Nesmem puno da pametujem ali dok se ne proba nemoze se suditi a ja mogu smao reci od onih od kojih se najmanje nadamo oni su dobri .

To sa menjanjem poza u sexu ne ovisi samo od muskarca nego i od zene i smatram da u sadasnjem stolecu zene su mnogo slobodnije pa je i muskarcima lakse.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2013-03-08 , 9:31 PM

pa ja vam macke pricam vi meni ja se hvalim evo i dokaza mada bolje da me isprobajte :D :D :D da se uverite 101%








314
poruka na forumu
15 192



post # 4 | 2013-03-11 , 3:56 PM

Jooojj, često loši momci budu takav promašaj u krevetu da bi se najradije ubila što sam uopšte potrošila svoje vrijeme s njima :)

Ne znam kako kod Vas, ali barem kod mene, i više nego često oni šutljiviji budu mašine u krevetu.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi su ljubavnici loši dečki?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]