• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pušači u vezi
Pušači u vezi






314
poruka na forumu
15 192



post # 1 | 2013-03-05 , 0:50 AM

Šta mislite o pušačima u vezi?
Da li Vam smeta ukoliko Vaša ljepša/jača polovica puši,a Vi niste pušač ili da li Vašoj ljepšoj/jačoj polovici smeta što Vi pušite?

Da li su ikad tražili od Vas da prestanete pušiti ili ste Vi tražili od njih?

Ili ipak nemate tih problema jer niti jedno od Vas ne puši cigarete ili oboje pušite :D







  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 2 | 2013-03-05 , 11:52 AM

Dok sam pusila,realno me bolelo uvo dal nekome smeta... lol lele
a sada,posto sam nepusac...smeta i te kako...mada vise mi smeta ono kada pusi pored mene i to sto sam u dimu,posto smrdi...ovako se to ne oseti oseti,posto saljem posle cigare na direktno dubinsko pranje zuba i ispiranje usta i posle jedno 5 orbita da sazvace i onda je u redu lol lol


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-03-05 , 3:02 PM

Pa sta da mislim :D
Samo jednom sam imala priliku kad ja nisma konzumirala cigare i jednom kad ja jesam o on je

Znaci kao sto Mina kaze zvake i sprej za usta
Inace nije to prepreka nicega sve se da srediti samo da mi neko kaze necu s tobom ti pusis i bla bla
Nemora ko ga tera :D

Znam nije lepo osecala sam nikotim u tudjim ustima i takvi poljubci nisu kao kod ne pustaca ali navikla sam bila na to
Moja velika zelja je ostaviti cigare i verujem uspecu jednom ali ne onda ako mi se stavi uvjet i kaze MORAS
tad bas necu :p :p










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-05-27 , 0:50 AM

Imala sam jednog momka davno sto je pusio .. nisam nikad od njega trazila da prestane da pusi zbog mene ili sad sta ja znam
nije bilo nista ozbiljno pa valjda zatoo ... al je se on trudio da nepusi puno kad je samnom. jer je znao da meni to smeta.. da
muka mi bude od cigara.. pocnem da kasljem odmah.

Sad , nepusimo ni ja ni on tako da nemam problema sa tim ....
Jedino ako mu u daljem zivotu "budem brinula" pa zbog toga pocne da pusi odu mi zivci oda cu da reagujem lol
Meni je to ruzno kad jedno pusi , drugo ne ... miris cigarete mi je jednostavno ruzan ...
Jednom sam zaplila svi su mi prsti smrdili na miris onaj bili je to ruzno kako je tek onim koji se ljube nako ispusene cigare..
a da nemaju zvaku ili neki sprej %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








256
poruka na forumu
33 238



post # 5 | 2014-05-27 , 1:29 AM

Da mi devojka trazi da ostavim cigarete,ostavio bih...devojku. 100% sam iskren. da





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 6 | 2023-10-11 , 12:27 PM

ne smeta mi nimalo jel i ja svremena na vreme zapalim pokoju cigaretu uz kafu čak bi i voleo da mi partnerka bude pušač a ne da ne bude pušač i onda da zvoca i pametuje svakome ko zapali cigaretu


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pušači u vezi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]