• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakav je seks sa Vagom, Bikom, Rakom…
Kakav je seks sa Vagom, Bikom, Rakom…






314
poruka na forumu
456 4349



post # 16 | 2013-06-26 , 4:22 PM

Quote
Strelac
Veseli znak, voli avanture svih vrsta pa i seksualne. Oni mogu biti čak nemirniji od Škorpije. Ali Strelca treba zabaviti, animirati, jer njemu ako je dosadno, ne može dugo da izdrži pored jednog partnera. Ne mora ništa da bude savršeno, već bi sam haos po sobi bio dovoljan. Strelac je uvek raspoložen za izazove, pa onda probajte da ga izazovete. Potrudite se da ne shvata seks kao obavezu, nego kao rasterećenje. Dobra zabava je zagarantovana.


Slazem se vecinom! :p Jedino ovo nije tacno da strijelac ne moze da izdrzi dugo pored jednog partnera! :) Kada strijelac voli, voli neizmjerno i niko za njega ne postoji osim partner! Strijelcevi ili vole ili ne vole, sredine nema! :)










399
poruka na forumu
155 997



post # 17 | 2013-06-26 , 7:56 PM

Quote (Dusomoja)
Jarac
Poznat kao jedan od sporijih znakova, u krevetu baš nije takav, pre bi se moglo reći da je oprezan. Ne želi da se petlja sa svakim, a ako previše švrlja, to znači da samo traži sigurnost i „čvrtu ruku“. Jarcu možete udovoljiti tako što ćete pokazati svoje iskustvo i istrajati u tome da se Jarac opusti. Kada Vam to uspe, možete biti zadovoljni.


;)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








1203
poruka na forumu
58 815



post # 18 | 2013-06-26 , 8:50 PM

Quote (Dusomoja)
Bik
Bik na prvi pogleda uopšte neće reagovati na provokacije i seksualne aluzije, ali on je ipak znak koji je stvoren za uživanje i strasti. Njime vlada Venera, pa je sve podređeno osećaju, udobnosti, užitku. Ali, Bik gotovo uvek meša ljubav i strast. Ako ste sa Bikom u neobaveznoj vezi, nemojte sebi dozvoliti da se zaljubite, jer je on uvek konkretan i kaže šta želi. Ako ne želi da se veže ne nadajte se da će se predomisliti.

Ima istine :)








196
poruka na forumu
17 310



post # 19 | 2013-08-04 , 6:19 AM

Bik :)










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 20 | 2014-02-27 , 2:28 AM

Quote Dusomoja ()

Rak
Rakovi nežni, a u seksu vole potpun ugođaj, da sve bude onako kako su zamislili. Ničeg premalo, ničeg previše. Atmosfera im je bitna, a treba im čitati misli, jer njima svašta može da smeta. Zato, prvo upoznajte dobro ovaj znak pa se prepustite čarima kreveta. Intimnost je na prvom mestu, pa onda seks, zato je ovaj znak teško nagovoriti na bilo šta, a neobavezne veze mogu biti samo izlet ukoliko su nesrećni posle neke druge propale veze.


lele lol lol lol


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakav je seks sa Vagom, Bikom, Rakom…
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]