• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Cime vas je vas sadasnji partner osvojio?
Cime vas je vas sadasnji partner osvojio?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2013-04-25 , 4:14 PM

Sta je to sto ste prvo primetili kod njega, cime vas je privukao, osvojio?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-04-25 , 11:33 PM

xaxaxa mislim cime ja osvajam xaxaxax ne dam da me osvoje mogu da osvajam ne ide da lovac postane lovina xaxaxaaxaxax
osvajam sarmom , lepotom iz nutra jer spolja i nisma lep ali zato sam neodoljiv . :p :p :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-04-26 , 3:53 AM

Impi, okac to ti mislis lol

Morena, Osmehoooooom kumo :D i pamecuuu :D ii dusoom :D i okicaaama :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2013-04-26 , 4:56 AM

imao cigara pred skolom na velikom odmoru kad ja nisam imala hehe pa se ponusio dzentlmenski i da mi prikrese i jebat ga osto da krese i dan danas vec 13 godina lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 5 | 2013-04-26 , 9:37 AM

Osmehom, pozitivnoscu, paznjom, iznenadjenjem... dosao je u V.A. podigao je ton glasa pred svima je rekao hej jer ti mene primecujes volim te lud sam za tobom budi moja devojka .

Osvojio me od glave do pete juhu


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2013-05-01 , 2:36 AM

Quote (Morena)
Sta je to sto ste prvo primetili kod njega, cime vas je privukao, osvojio?


Osmehom, pogledom, razmisljanjem, a i ima ono nesto, sto ne mogu da opsem recima :)
jednostavno osvojila me je cela njegova pojava.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








345
poruka na forumu
17 143



post # 7 | 2013-05-01 , 9:04 AM

Te oci oci jedne zene
sad su ljubav moja
sad su radost moja
ne mogu, ne mogu bez nje


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 8 | 2013-05-01 , 4:32 PM

mene moj "ukinuo" s nogu cim sam ga vidjela...
ali... davno je to bilo :(
sada me vise "izbacuje iz cipela" %) %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2013-05-03 , 7:14 PM

Quote (Morena)
Sta je to sto ste prvo primetili kod njega, cime vas je privukao, osvojio?

Omijehom ,razmisljanjem i nacinom kako me je zano iznenaditi i kako uvijek uspije da izvuce i namami od mene osmijeh i kada sam tuzna... jer to nije dozvoljavao da vidi na meni i neda ni sad :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








53
poruka na forumu
40 264



post # 10 | 2013-06-02 , 8:33 PM

sve gore navedene lepe osobine naravno ALI najbitnija stvar nije mu bilo bitno KO sam i STA sam radila u proslosti...ni dan danas mi nikada u vezi toga ruznu rec a kamoli nesto vise uputio nije,i jednostavno dala sam mu se bez razmisljanja jer jedino me je takav covek i mogao imati (Smiriti)








640
poruka na forumu
67 157



post # 11 | 2013-06-28 , 10:15 PM

U početku, njene bujne grudi su imale dominatan uticaj u mojoj podsvjesti. Kao i svaki površan muškarac nisam ostao imun na njene adute. Bilo-kako-bilo, od gledanja nema ništa, pa se jezik morao umješati, tj. zapodjenuti razgovor o svemu i svačemu. NJen glas, njena razmišljanja (koja su se usput sjajno slagala sa mojim), sjajne tamno-smeđe oči, kosa vrana, osmjeh, gestikulacija, nježnost i suptilna sirovost istovremeno, su poprimili cjelinu koja nisam prepoznao u drugima i tu počinje moja pokora.
Zasnovali smo vezu iz puke slučajnosti i od tada ne želimo da je prepustimo slučaju. Baziramo je na sveukupnoj jednakosti, velikoj ljubavi i strasti, sitnicama koje nas uveseljavaju i 'krupnicama' kojima pristupamo sa ozbiljnošću, skromnom planiranju predstojećih dana, brižnosti i podršci...
Osvojila me životnim vrelom koje izvire iz nje....










1203
poruka na forumu
58 815



post # 12 | 2013-06-28 , 10:18 PM

Quote (Impi)
lepotom iz nutra jer spolja i nisma lep ali zato sam neodoljiv

Respect brother gj








399
poruka na forumu
155 997



post # 13 | 2013-06-28 , 10:53 PM

izgledom prvo, da ne lažem, zatim svojim ponašanjem :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








199
poruka na forumu
16 83



post # 14 | 2013-06-28 , 11:35 PM

Samopouzdanjem, pogledom (ah te oci... :* ), svojim stavom i ponasanjem, i pozitivnoscu koja je konstantno prisutna, i koja moze da me oraspolozi u svakom trenutku! :*


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








49
poruka na forumu
12 134



post # 15 | 2013-06-30 , 4:53 PM

Ima mnogo stvari..Ali najvise zbog toga sto ume da me nasmeje kad sam najtuznija,i ume da me razume kada sam nepodnosljiva! :)


Dzepna Venera!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Cime vas je vas sadasnji partner osvojio?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]