• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zaljubljenost,ljubav,navika
Zaljubljenost,ljubav,navika






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-04-30 , 3:23 PM

Zaljubljenost je prva faza koja je prilicno jaka,posle se to pretvori u ljubav koja traje i na kraju navika koja zna i da boli?

Da li je to istina, Vase misljenje???










399
poruka na forumu
155 997



post # 2 | 2013-04-30 , 3:45 PM

Mislim da ide prvo zaljubljenost pa ljubav, ali smatram da kasnije treba da predje u neko poštovanje prema osobi sa kojom živiš svoj život, ovo se odnosi na brakove :) jer, retko je da ljubav traje celi život, žar postoji samo do nekog trenutka i onda se ugasi i mislim da je to i normalno sve dok ostaje poštovanje i vernost...


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-04-30 , 6:48 PM

Quote (Dusomoja)
Da li je to istina, Vase misljenje???

Moje misljenje posle zaljubljenost prelazi u ljubav a onda u naviku uz sve to je i postovanje ali fali brate nesto
Najgore je kad nam je neko nista drugo nego navika










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-04-30 , 11:17 PM

Quote (Dusomoja)
Da li je to istina, Vase misljenje???

moje misljene je takvo da ide ta zaljubljenost.. i da je to nesto najljepse sto moze da postoji... a u naviku ce da predje samo onda i onda kad jedno od partnera prestane da se trudi i da se trudi u tome da se njegov partner osjeca zaljubljenoo...
da tu stoji i postovanje jedno prema drugom sve too... al bas zbog toga .. ako predje u naviku samo fali tu taj neki osjecaj da se ti osjecas posebno i da ti bude ugodno.. da se veselis toj osobiii...

moje misljene: dok se trudis i ulazes u svoju vezu nema posle zaljubljenosti navike... vec samo postovanje i ista ta ljubav koju si osjetio i onda kad si se zaljubioo ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-05-02 , 2:06 PM

Uz ljubav i poštivanje u braku,vezi,prijateljstvu je jako bitan razgovor i razumijevanje.
Poznavati osobu je jako bitno i imati kompromise,ali ništa nema bez razgovora.
Temelj svake dobre veze je dobra komunikacija,kroz koju doznajemo sve o voljenoj osobi.
Verbalna komunikacija je obilježje koje krasi samo čovjeka.

Upravo razgovorom stvaramo,njegujemo i zadrzavamo drage osobe uz sebe.
U prijateljstvu je komunikacija upravo ono sto nas zblizi i spoji za cijeli život.

U ljubavi ,dobra komunikacija,razgovor stvara potrebu da ostanemo uz voljeno nam bice,jer strast brezo prođe il nestane,a da bi ljubav opstala uvijek je potreban dobar razgovor.On održava veze,vraca strasti.

Najveci broj rastava je upravo izazvao nedostatak komunikacije u braku,vezi.
Više je poznato da muškarci nisu bas skloni razgovorima toliko kao žene,mada to nije pravilo.
Evo u mom slucaju,ja sam kao vrijeme,kako me okrene...nekad mogu satima pricati,a nekad,moram priznati vecinom sam povucena i ne volim nikakvu komunikaciju,što se uvijek pokaže jako lošim.

Kako na takav nacin dopustiti i omoguciti partneru da te bolje upozna,spozna,da veza ili brak budu jaci ako osoba ne razgovara,to ne vodi nicemu dobrom.
Postoje situacije kad osobi nije do razgovora nikakvoga,svima nam se to desi,ali smatram da to poslije treba nadoknaditi,prvom prilikom.

Zato bi rekla nebitno koji stepen dal zaljubljenost,ili ljubav ili ta navika
u svemu treba sparati i svakodnevno ulagati ;)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-07-11 , 0:21 AM

Quote Dusomoja ()
Zato bi rekla nebitno koji stepen dal zaljubljenost,ili ljubav ili ta navika
u svemu treba sparati i svakodnevno ulagati


bas takooo dok je sve obastranooo ima i ljubavi i zaljubljenostiii ... :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zaljubljenost,ljubav,navika
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]