• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Provociranje ljubomore
Provociranje ljubomore






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-05-02 , 10:43 AM

Jeste li ikada pokušali namjerno nekoga učiniti ljubomornim, kojim metodama i kako je sve skupa završilo?
Rade li neki ljubomornima samo one osobe koje, po njihovom mišljenju, ne pokazuju dovoljno interesa za njih ili je to takav mentalni sklop u kojem osoba mora biti u centru pažnje?
Što mislite, koji su glavni razlozi da osoba na taj način pristupa nekome suprotnog spola?

Iskreno ljubomorna sam kao pas ali nikad se nisam sluzila temom iznad nikad niti cu. :)
Smatram da mi to nije potrebno jer zbog takve sale mogu samo sebi naciniti zlo.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-05-09 , 0:28 AM

sto bi nekog provocirao %) za pokipelo mleko ne treba zaliti ,mislim da je provociranje jedan vrsta kopleksa nize vrednosti %)








130
poruka na forumu
333 2852



post # 3 | 2013-05-26 , 1:14 AM

Quote (Impi)
sto bi nekog provocirao za pokipelo mleko ne treba zaliti ,mislim da je provociranje jedan vrsta kopleksa nize vrednosti

slazem se


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








314
poruka na forumu
15 192



post # 4 | 2013-05-30 , 12:10 PM

Čvrsto vjerujem da smo mi svi nekog nekad u životu pravili nesvjesno ljubomornim ili svjesno ljubomornim :D

Potkrijepit ću ovo što sam napisala da ne bude "kakve su to gluposti" ili slično.

Počnete s nekim i u nekom početku naravno da ne znate dokle su nečije granice tolerancije i da ne znate ko je na koje stvari ljubomoran. Osoba s kojom ste u vezi nije dovoljno sigurna da može pokazati svoju ljubomoru i ne smatra se dovoljno hrabrom da Vam to stavi do znanja jer ste još uvijek u fazi upoznavanja i smatra da nema prava na to jer dobija opciju da će neko pobjeći glavom bez obzira. Početak veze ne obuhvata sigurnost nečiju, sigurnost se gradi kroz vezu, mislim osjećaj sigurnosti,a do tad osoba nikad ne može biti sigurna da neće biti ostavljena.

Vi ne znate da li Vašem momku/djevojci smeta kada grliti najbolju prijateljicu/prijatelja jer Vaš momak/djevojka ne znaju da je to Vaša najbolja prijateljica jer Vi ste imali život prije nje/njega. Sve to stvara nesigurnost jer ne možete sve znati u početku.
A vi koji ste zagrlili Vašu prijateljicu/prijatelja ste nesvjesno učinili ljubomornim/om Vašu djevojka/momka jer samo Vi znate da je to Vaš prijatelj/prijateljica iskreni i čini Vam se nebuloznim da bi neko na to bio ljubomoran (što i jeste istina).










1381
poruka na forumu
175 10257



post # 5 | 2016-11-17 , 11:21 PM

Ne a da ja znam :D Možda nesvesno  nzm


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








829
poruka na forumu
588 3749



post # 6 | 2016-11-18 , 8:22 PM

Jesam nesvesno(zato sto neznam sta ih pogadja da budu ljubomorne) posto ja nikad ne vidim razlog da neko nekoga treba da pravi ljubomornim-i samim tim za mene je ta osoba mizerna koja samo pokusava da ispuni svoj ego!

Quote
Vi ne znate da li Vašem momku/djevojci smeta kada grliti najbolju
prijateljicu/prijatelja jer Vaš momak/djevojka ne znaju da je to Vaša
najbolja prijateljica jer Vi ste imali život prije nje/njega...
Potpuno se slazem sa ovim .....a sto se tice pocetka veze ili je vec sigurna veza ,,,,opet bi zagrlio tu neku bez prethodnog objasnjenja , ili nedaj boze da preskocim zagrljaj/poljubac od neke drage osobe samo zato sto znam da je moja voljena ljubomorna na to ..... I opet stavljam do znanja ovo ne radim da je napravim ljubomornom, vec da ne treba da bude ljubomorna na ovakve stvari...Iz razloga zato sto (nesvesno)kad vidite neku dragu osobu  prvo pomislite da je zagrlite ,poljubite kazete nesto ,a ne o tome sta ce vas voljeni/voljena reci ili kakva osecanja ce te tim cinom probuditi kod vaseg partnera  :)


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2016-11-18 , 10:50 PM

Nema sanse da to uradim a pogotovo namarno jer smatram da mene licno to jako boli tako da nebi to nikome uradila to je toliko bedno i nisko.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2016-12-13 , 1:10 AM

Htijeli mi ili ne ??? Mi to ucinimo a da nismo ni svijesni! 
To je ta neka rekacija..kod covjeka, dodje samo od sebe . .
Ta neka uzenemirenos se u covjeku probudi.. 
Quote Iustitia1989 ()
Vi ne znate da li Vašem momku/djevojci smeta kada grliti najbolju prijateljicu/prijatelja jer Vaš momak/djevojka ne znaju da je to Vaša najbolja prijateljica jer Vi ste imali život prije nje/njega. Sve to stvara nesigurnost jer ne možete sve znati u početku. A vi koji ste zagrlili Vašu prijateljicu/prijatelja ste nesvjesno učinili ljubomornim/om Vašu djevojka/momka jer samo Vi znate da je to Vaš prijatelj/prijateljica iskreni i čini Vam se nebuloznim da bi neko na to bio ljubomoran (što i jeste istina).

Djevojka je sve rekla gj


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 9 | 2016-12-13 , 1:44 AM

Quote Iustitia1989 ()
Vi ne znate da li Vašem momku/djevojci smeta kada grliti najbolju prijateljicu/prijatelja jer Vaš momak/djevojka ne znaju da je to Vaša najbolja prijateljica jer Vi ste imali život prije nje/njega. Sve to stvara nesigurnost jer ne možete sve znati u početku. A vi koji ste zagrlili Vašu prijateljicu/prijatelja ste nesvjesno učinili ljubomornim/om Vašu djevojka/momka jer samo Vi znate da je to Vaš prijatelj/prijateljica iskreni i čini Vam se nebuloznim da bi neko na to bio ljubomoran (što i jeste istina).


Ne slazem se. Grlicu koga ja hocu i gde hocu. I obozavam kad se iznervira. Nekako mi je to slatko. Pa onda pocnu pitanja. Ona nervozna, ja uzasno dobro raspolozen. Al to bilo nekad, kad sam jurio devojke. :D Sad sam i zaboravio kako je to kad je neko ljubomoran zbog tebe.  okac

Quote LAstrumfi ()
Htijeli mi ili ne ??? Mi to ucinimo a da nismo ni svijesni! To je ta neka rekacija..kod covjeka, dodje samo od sebe . .
Ta neka uzenemirenos se u covjeku probudi..
 
E pa maj lav ni sa tobom se ne spazem.. Sta je bre ovo danas, ne slazem se ni sa kim.  lele

Ja to uradim svesno, cisto da vidim pogled na njenom licu. Pa se onda onako ucuti. Promeni se u sekundi. Odma znam sta je. :D Naravno nece da mi kaze, odmah. Pa kad krene ko ti je ovo... sta ti nju ovako grlis, pa se jos smeskate. Al ne mogu da se smejem. E onda joj objasnim, i kao da osetim to njeno olaksanje. Volim kad ste besne, sta cu. :D
Mora nadjem neku devojku, da se nadmudrujemo. :D Ove dobre i postene me sve zajebale.  juhu

I ne volim, recimo, da se ne poljubim sa nekom drugaricom samo zato sto znam da ce devojka da bude ljubomorna. Jednostavno, imam neke svoje principe, i drzim se njih. Kao sto meni ne smeta kad se ona cmace, grli i smeska. Al izgleda one to rade nesvesno, a posle nama prebacuju. To nije posteno i ne moze tako ! :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2017-07-14 , 12:37 PM

Quote Marko ()
Ja to uradim svesno, cisto da vidim pogled na njenom licu. Pa se onda onako ucuti. Promeni se u sekundi. Odma znam sta je. Naravno nece da mi kaze, odmah. Pa kad krene ko ti je ovo... sta ti nju ovako grlis, pa se jos smeskate. Al ne mogu da se smejem. E onda joj objasnim, i kao da osetim to njeno olaksanje. Volim kad ste besne, sta cu
:D gj svi mi to radimo ... al glumimo kao da ne radimo ... da nema te ljubomore ne bih uopste bilo interesantno :D 
a I slatke su te igre sa ljubomorom :D ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








86
poruka na forumu
5 73



post # 11 | 2017-09-14 , 8:53 PM

Quote Iustitia1989 ()
Čvrsto vjerujem da smo mi svi nekog nekad u životu pravili nesvjesno ljubomornim ili svjesno ljubomornim
Jesmo i super objasnito gj  da bzv ne kopiram sve sav ti je post na mjestu. 

Kao sto je korisnica koju sam citirala .. to je sasvim normalno ... to covjek ucini (ne)svjesno , al kad vidi kako mu partner reagira na to bude svakom drago. Zar ne ? Necemo da se lazem to je tako. 
Jer prim dajem zamislite da vi ste sa vas dragim/om negdje vama neko nesto to dobacije .. a on/ona mrtav hladan .... pa mislim ... da ne odregije nista na to sto se to tako desava . Ili da ga/ju bas briga..
pa ja kakva sam ja bih sa tim sto ga pravim ljubomorni produzila dalje a on bome nek ostaje tu gdje je . :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Provociranje ljubomore
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]