• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rečenica koja opisuje vaš ljubavni život
Rečenica koja opisuje vaš ljubavni život






399
poruka na forumu
155 997



post # 1 | 2013-05-09 , 8:11 PM


Slika kaže sve, a ukoliko ne razumete sledi prevod :D
Uzmite najbližu vam knjigu, okrenite na 45. stranicu. Prva rečenica objašnjava vaš ljubavni život. :)

Evo šta meni ispade :p
"Mlada je došla sat ranije limuzinom, u pratnji kolone kola, a kada se pojavila u bledoružičastoj večernjoj haljini od šifona, držeći strica pod ruku, izazvala je salvu zagruta i aplauza."
(Samija Serageldin "Kuća u Kairu")


Fajlovi: 8324059.jpg (22.1 Kb)

Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








387
poruka na forumu
34 201



post # 2 | 2013-05-09 , 9:17 PM

najbliza knjiga mi je enciklopedija :D
ali cim budem blize nekoj drugoj,pisem... okac :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








640
poruka na forumu
67 157



post # 3 | 2013-05-10 , 5:57 PM

'Ne vidje u ramenima malo pogurenog čovjeka kako izađe iz obližnje kuće i trčeći pođe prema njemu.'
Vuk Drašković, Molitva - prva knjiga
Ova rečenica nije ništa objasnila, samo me još više zbunila. Ko joj je taj mali pogureni čovjek, sunce joj kalajisano!? :p










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2013-05-11 , 0:06 AM

"Zatim se odmah okrenu Rozi i zamoli je da pocastvuje drustvo nekom pesmom ili svirkom na klaviru ":)

En Bronte "Stanarka napustenog zamka"

Sto ce reci da mi je ljubavni zivot kao divna melodija na klaviru ili vesela kao kad veselo drustvo zapeva :) lol :lol: lol

Ili ovaj moj ima neku Rozi hahahaha :D pa bi da mu ona peva umesto mene :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 5 | 2013-05-17 , 9:40 AM

"Grad Port Royal bio je ugrubo podjeljen na četvrti razmješten oko same luke".
Michael Chrichton " Pirate Latitudes"
Da odmah kažem slab mi je ljubavni život da ruza


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rečenica koja opisuje vaš ljubavni život
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]