• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Voljeti nekoga,a ostaviti ga
Voljeti nekoga,a ostaviti ga






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-05-11 , 6:12 PM

Da li bi mogli nekoga ostaviti, a volite ga?
Onako hipotetski, znači volite tu osobu, ali ne želite više biti u vezi i ostavljate je?
Da li bi to mogli napraviti, i ako da, koji bi mogli biti razlozi za takav postupak?










142
poruka na forumu
234 1993



post # 2 | 2013-05-11 , 9:23 PM

Necu da pricam... daj drugog :p
mogu ti samo reci da si me nasla s ovom temom :(


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-05-11 , 10:04 PM

LoveDoctor,
Quote (LoveDoctor)
Necu da pricam..

Pricaj pojasni dal se to moze i zasto :)
Sta se slomi iako volimo da okrenemo ipak ledja










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-05-12 , 5:06 PM

VOLIM TE ,al nemogu biti više s tobom?
to moze znaciti samo jednoo.. da vise nisi zaljubljen u tog nekog %) %) i vise to nije toooo... .
biti zaljubljen i voljeti nije istoo....

iskrenoo taj pojam "volim te al ne mogu biti stobom" mi nikad nije bioo jasan ... i nikad ga necuu razumujetii.. <_< <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








110
poruka na forumu
340 2306



post # 5 | 2013-05-13 , 8:32 AM

Ma idi begaj tema za suicid u najavi :D pitas me dal bi mogao da ostavim nekoga koga volim ne nikad al ostvaljen sam nekoliko puta sa tim pojmom Volim te al nemogu biti vise sa tobom -.- Strumpfeta_mala ni meni nije jasan a nekoliko puta sam to cuo :D


Danas nije dan kad sam skrenuo sa puta,danas je samo dan kad mi se ne da vise pretvarati!!!








92
poruka na forumu
32 237



post # 6 | 2013-06-06 , 4:50 PM

Ako nekog stvarno volis,onda nikad neces osetiti potrebu da ga ostavis.. taman da ceo svet kaze da nije za tebe,da je ruzan ,ili najgori..tebi treba da bude najbolji,ako ga stvarno,stvarno volis..
Ali ako osetis potrebu da ga ostavis,tu ljubavi nikad nije ni bilo,cista opsesija,ili ko zna sta drugo....


Dzepna Venera :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-06-29 , 4:15 PM

Quote Dusomoja ()
Onako hipotetski, znači volite tu osobu, ali ne želite više biti u vezi i ostavljate je?
Da li bi to mogli napraviti, i ako da, koji bi mogli biti razlozi za takav postupak?

Nazalost uradila sam tad tu gresnu i shvatila malo kasnije da je to bila greska mog zivota koju sebi necu nikad oprostiti.
Ali sta je najgore bilo i onda kad sam imala sansu jos jednu ja sam opet mislila ma ne bice sve bolje ako ostane kako je ufffff

Posto sam ja lako zaljubljive duse tad je to ispalo ms cinilo mi se ne volim ga vise iako je on bio moja najveca ljubav od kako sam znala za sebe.
Ostavila sam ga tako hladna mrzim se kad se toga setim njegovog pitanja Majo sta se desilo statije .
Zato bi savetovala svakome nebitno ko koliko g ima nikad ne uleci ili ostavljaj nekoga jer mozda samo tako danas mislis.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Voljeti nekoga,a ostaviti ga
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]