• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 10 Impijevih zapovesti (doradjen pravilik Kazanove :))))
10 Impijevih zapovesti



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2013-06-04 , 10:23 PM

#1. Da bi se žena osećala posebnom, uradi nešto posebno

U situacijama kada želite impresionirati dame, nemojte nikada reći nešto tipa “A šta bi da radiš danas/večeras?”. Pravi Kazanova uvek ima plan, ne usteže se i uvek ima isplanirane korake. Na ovaj način, žena stiče poverenje u njega i prepušta se dominaciji sa zadovoljstvom. Kazanova je zavodio žene tako što je zamišljao da će ih zaprositi, pa je organizovao veče u tom duhu – samo bez prstena.

#2. Intima je seksi

Žena kojoj se laska je do pola osvojena, a ništa ne laska ženama više od situacije kada oseti da je zaokupila svu pažnju muškarca. Naravoučenije: kada pozivate damu, ne delite veče sa drugima – makar to bili i vaši prijatelji. Izađite negde gde nije bučno, bez društva i drugih parova, dalje od svega što bi vam moglo odvući pažnju. Žena je sasvim svoja samo u privatnosti.

#3. Oduševi je fasciniranošću njome

Kazanova je imao običaj da poziva žene u sobe pune svetla i ogledala, kako bi uživale u svom izgledu iz svakog ugla, znajući i da se žena oseća bolje i poželjnije kada se ogleda. Ako nemate ogledalo u sobi, postanite vi sami ogledalo u kojem će se ona diviti sebi – pokažite joj da vas privlači, osmehujte joj se, poklanjajte joj pažnju i ne zapitkujte je previše. Ako je dama lepa, ne govorite joj to, zato što to sigurno sluša stalno. Umesto toga, recite joj da je inteligentna i bićete u prednosti.

#4. Pitaj je o čemu razmišlja

Stavite joj do znanja da vas zanima više od pukog izgleda i da nije još jedan u nizu ukrasa. Ako žene doživljavate kao objekat, više ćete se fokusirati na sebe i tada vi niste Kazanova, već egocentrik. Zavođenje žena je Kazanovi oduzimalo mnogo vremena, u kojem je on znao šta da pita i kako da sluša. Vrlo je lako nagnati ženu da govori o sebi: dovoljno je pitati ih nešto lično sa nedovršenom misli i ućutati, kako bi one nastavile. Pre nego što bi krenuo u fizički dodir, Kazanova je dodirivao duše svojih žena.

#5. Ne budi ogorčen

Nemojte se snebivati i biti zle volje, jednom kad pristane da izađe sa vama, umesto toga je obasipajte pažnjom: umerena dekadencija u vidu kavijara, skupocenog poklona na prvom sastanku, najskupljeg šampanjca za večerom i slično. Na taj način, kad prihvati njih, lako će prihvatiti i druge – iz spavaće sobe.

#6. Obrati pažnju na njena čula

Kazanova je bio poznat i po tome što je koristio afrodizijake. Imao je običaj da parfimiše sobu sa tuberozom, verujući da stimuliše seksualni apetit,a uz to je posluživao ostrige i šampanjac. Pored toga, podstrekivao ih je da pričaju, povremeno ih dodirivao – čisto da podseti na svoje prisustvo – budio im je svih pet čula jer - žena je poput motora koji je potrebno zagrejati.

#7. Budi strpljiv

Kazanovu su uzbuđivale žene koje nisu nosile korset, već lagane košulje (korseti u to vreme bili su komplikovani za svlačenje), nije bio nestrpljiv. Zastupao je tezu da ne možeš osetiti zadovoljstvo u potpunosti, ako ga probaš prerano. Imajte na umu da predigra ne traje minut i da ne počinje tek u spavaćoj sobi – već od momenta kada se sretnete. Uživajte u iščekivanju jer često je ono već pola same zabave.

#8. Igraj se

đakomo kazanovaHrana i piće koju je Kazanova naručivao najčešće su imali seksualne konotacije: ostrige, penušava vina, meki sirevi, sočno voće…Jedan od razloga je bio taj što je uživao u tome da gleda žene kako ih jedu i piju. Drugi razlog je bio taj što ga je cela ova igra uzbuđivala: Kazanova je znao da seks nije ozbiljna stvar, već igra za odrasle. Jedite jedno drugom iz ruke, pijte iz iste čaše, budite provokativni; predigra je počela već samim vašim izlaskom.

#9. Budi spontan

Kazanova je bio strpljiv, ali nije propuštao prilike. Kada bi mu se žena ponudila, zaboravljao je na sve zapovesti i uživao u sreći – što i za vas važi.

#10. Poklanjaj seksi poklone

Kazanova je ženama kupovao seksi donje rublje, dajući im tako razlog da ga probaju. Ne poklanjajte ženama ozbiljne stvari poput knjiga, nakita, obične garderobe..umesto toga, budite lični. Dovoljno je pokloniti im svileni šal, seksi bodi, donji veš…I zamoliti ih da isprobaju u kupatilu. Uzbudiće se i ostalo se zna.

Male tajne velikih umetnika ;)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-06-04 , 10:28 PM

gj eh kad bi takav bioo i postajoo.. i kad bi to radioo svi bi bilii sretni :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2013-06-04 , 10:33 PM

ja samo da priupitam jel ti to od sebe kreces :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2013-06-04 , 10:38 PM

strumfeta_mala, pa postoji :p lepo pise moj pravilnik xaxaxaxaxax
Uranijum, :p








81
poruka na forumu
24 323



post # 5 | 2013-06-04 , 10:44 PM

Postoji samo treba traziti.... :D

Impi, gj


Simke








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2013-06-04 , 10:46 PM

Impi, e tom bi



НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








595
poruka na forumu
418 2745



post # 7 | 2013-06-04 , 10:56 PM

Ouuuuuuuu....prirucnik stigao lol


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








314
poruka na forumu
456 4349



post # 8 | 2013-06-04 , 11:02 PM

E kad bi svi ovo postovali, dobro bi bilo! :p :* :*










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-06-04 , 11:06 PM

Quote (Impi)
#1. Da bi se žena osećala posebnom, uradi nešto posebno

100%
Quote (Impi)
#2. Intima je seksi

Hmm ne bas uvek :D
Quote (Impi)
#3. Oduševi je fasciniranošću njome

:D E brate mili ovdje masis i to dobro sa ogledalima barem kad pricam ja o sebi
ali zato ono da se ogledam u njemu to je vec lepo receno .
Ima smisla i :D pst Majo .

Quote (Impi)
#4. Pitaj je o čemu razmišlja

Nije lose ako ona ne skota sama da je jedna u nizu :D
Ali ostalo pase.
Quote (Impi)
#5. Ne budi ogorčen

Nevalja sve je dobro do sampanjca i kavije :D

Quote (Impi)
#6. Obrati pažnju na njena čula

Bez komentara :D

Quote (Impi)
#7. Budi strpljiv

Bravo

Quote (Impi)
#8. Igraj se

Bravo svidja mi se ova igra :D

Quote (Impi)
#9. Budi spontan

Pametan covek
Quote (Impi)
#10. Poklanjaj seksi poklone

Ovisi od zene ja ne padam na te poklone :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-06-04 , 11:12 PM

Quote (Impi)
strumfeta_mala, pa postoji lepo pise moj pravilnik xaxaxaxaxa

hahah iili si ga ukrao iz nekIH novina hahahha :p ako,ako... vjerovat cu ti da je tvoje ... ehhe... dobre su sva pravila meni svidjaju... :D
NO COMMENT


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 11 | 2013-06-04 , 11:18 PM

Quote (Impi)
#10. Poklanjaj seksi poklone

Moja devojka voli skroz drugaciju vrstu poklona. :D
Ali to je opet sve stvar od osobe do osobe. :D

Ko ce zene razumeti...ni sa njima ni bez njih, kako god okrenes. :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 12 | 2013-06-04 , 11:19 PM

Na dan smrti velikog italijanskog (i svetskog) ljubavnika Giacoma Casanove, red je da samo delic pokazem iz repetoara mog znanja :p a ne ukrao samo predocio :p mada ... vazno da ti se svidjaju :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2013-06-04 , 11:22 PM

Quote (Impi)
Na dan smrti velikog italijanskog (i svetskog) ljubavnika Giacoma Casanove, red je da samo delic pokazem iz repetoara mog znanja a ne ukrao samo predocio mada ... vazno da ti se svidjaju


sve mi je jasno,ne moras nista vise da doradjujes ahahahahahhahahahahhha samo izbaci te poklone :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 14 | 2013-06-04 , 11:25 PM

Ljudi ja mislim da to sto se tice poklona nemora da bude neka dragocenos, moze jedna bombonjera ruza bilo koja sitnica obraduje zenski rod samo da je od srca :) ;)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2013-06-04 , 11:27 PM

Impi, dovoljna je drska od stomaka lol lol lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 10 Impijevih zapovesti (doradjen pravilik Kazanove :))))
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]