• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nevinost in ili out
Nevinost in ili out






399
poruka na forumu
155 997



post # 16 | 2013-06-22 , 12:23 PM

cika_kristijan, baš to što si ti rekao :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2013-06-24 , 12:25 PM

lele jesmo li to opet dosli do toga da se mora pokazati carsaf familiji nakon prve bracne noci???
ljudi... pa to je primitivizam....
ako cura hoce ostati nevina i "cuvati" se za brak... pa to je smo njen izbor...
i u ostalom, tu je ona velika dilema kako podnijeti onu "niko te nije htio" ili "svi su te imali" koje ce "veliki laf" zvani muz kad tada izgovoriti....
pa sama ces da odlucis koja ti vise pase....
iskreno, meni je draza ova druga... pa neka se cvrci i pece koliko je bilo tih "svih" ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








199
poruka na forumu
16 83



post # 18 | 2013-06-26 , 4:45 AM

Quote
ako cura hoce ostati nevina i "cuvati" se za brak... pa to je smo njen izbor...
i u ostalom, tu je ona velika dilema kako podnijeti onu "niko te nije htio" ili "svi su te imali" koje ce "veliki laf" zvani muz kad tada izgovoriti....
pa sama ces da odlucis koja ti vise pase....
iskreno, meni je draza ova druga... pa neka se cvrci i pece koliko je bilo tih "svih"


hhaha true...!


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2013-06-27 , 8:22 PM

Neznamcure kako vi ali ja nebi vise bila nevina ni za kakve pare :D :D :D










199
poruka na forumu
16 83



post # 20 | 2013-06-30 , 5:26 AM

Quote
Neznamcure kako vi ali ja nebi vise bila nevina ni za kakve pare


Hahah ni ja! xd


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nevinost in ili out
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]