• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi ili Ja
Mi ili Ja






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-21 , 11:50 PM

Kazu da nije bitno kakva je neka ljubav vec kakvi smo mi sa tim nekim.. Koliko je to dobro / lose po nas? E sad ide ona cuvena teorema o 'sopstvenim' karakterima i o tome da trebamo da budemo samo svoji .. da niko ne moze biti u paru ako nije nacisto sam sa sobom.. Da se ne treba zbog nekog menjati..
Koliko verujete u to? Bolje ste u single varijanti ili pored nekog? Treba li vam podrska ili ste dovoljni sami sebi? I da li uopste umete i mozete bez partnera ( iz iskustva znam da mnogi iako ne priznaju uvek im treba neko)?
;)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-06-21 , 11:57 PM

ne treba se menjati treba pronaci toleranciju :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-06-22 , 9:42 PM

Teli mi ili ne menjamo se postepeno tj prilagodjavamo stijacem okolnosti u tom slucaju partnera i on uz nas.
Ako se od mene trazi menjaj to to to i to
garant necu jer sam mnogo tvrdoglava i kad bi to ucinila to nebi bila ja.
Ali ako mislim sama ovako mi je lepse sto da ne ako ga volim.
Quote (Dusomoja)
Treba li vam podrska ili ste dovoljni sami sebi?

Treba mi podrska naravno
Dovoljna sam sama sebi u poslu u obavezama ali je lepo to sve podeliti s njim. :)
Probuditi se pored nekoga,deliti s njim dan za danom.










91
poruka na forumu
62 453



post # 4 | 2013-06-23 , 8:21 PM

ja....ne umem sam da funkcionisem....mene samoca unistava...


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2013-06-24 , 12:07 PM

vrlo cesto pozelim da sam sama... da mogu da pomaknem horizonte... da ne nista ne sputava... da odem kamo zelim a da se ne osvrnem... da me se pusti da odsamujem svoje...
a onda... kada malo bolje razmislim dodjem do one "covjek je drusteno bice".... i naravno da mi vrlo cesto treba zagrljaj... onaj cvrsti, onaj koji stiti i u kom se osjecam da mi nitko nista ne moze... zasticena i.... zena....
samo sto, nazalost, taj i vrlo cesto izostane... :( iz bezbroj razloga....


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2013-06-24 , 1:25 PM

Ja sam uvek za "ja". Ja i moje ja...ma, nama nikad nije dosadno ni monotono...uostalom, ja sam jedina osoba koja moze sa mnom izaci na kraj...a imam i "mi"...i to je najlepsi zavrsetak dana... ;)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








199
poruka na forumu
16 83



post # 7 | 2013-06-30 , 5:33 AM

Volim imati svoje "ja", volim imati i "mi". Ranije nisam priznavala da mi je iko potreban, ali to se vremenom promenilo. Sad sam svesna svojih zelja (manje-vise :D ) Lepo je imati i ovo mi, ponekad jakooo dobro dodje...


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2013-07-18 , 0:03 AM

Quote (Dusomoja)
Da se ne treba zbog nekog menjati..

eh sad... naravno da bih se promijenila ako bi taj neko isto uradio i za mene .. a ne samo da ja a on nista.. uvijek sam za dogovr.. pola ti pola ja :)

Za nase partnera naravno ako ih volim i ako nam je stalo do taga da oni budu sretni i obrnutoo.. uradit cemo monogo
toga a da nismo ni svijesni da to cinimo ...
ipak LJUBAV cini cuda... a svi mi koji smo osjetili tu ljubav..koji smo dozivijeli too.. htijeli ili ne htijeli priznati
mijenjali smo se .. i radi sebe i radi njega.. :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2015-01-13 , 11:02 PM

Trebas mi ti sad i zauvek :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi ili Ja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]