• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Toliko sam sanjao o tebi
Toliko sam sanjao o tebi






1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 16 | 2014-08-18 , 11:21 AM

Quote Dusomoja ()
Toliko sam sanjao o tebi, da je bez sumnje
Proslo vec vreme moga budjenja.
I ja sada spavam stojeci s telom izlozenim
Svim pojavama ljubavi i zivota,
I da bih tebi, o jedina, koja i danas za mene
jos uvek nesto znacis,
Mogao teze dodirnuti celo i usne,
Nego bilo koje usne i bilo koje celo.

Toliko sam sanjao o tebi,
toliko hodao, govorio i spavao sa tvojom senom,
da mi sad vise nista ne preosta, a mozda i zato,
da postanem prikaza medju tim prikazama
i sena sto puta vise nego sena, koja se seta
i setace se radosno
po suncanom satu tvog zivota.

Divno..








58
poruka na forumu
10 107



post # 17 | 2016-05-21 , 4:08 AM

i dalje sanjam






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 18 | 2016-06-05 , 0:59 AM

Quote Nikola_Ludak ()
i dalje sanjam










829
poruka na forumu
588 3749



post # 19 | 2016-08-03 , 9:05 PM

>>>VIDEO SAM TE U SNU<<<

"" Utonuo sam nesvesno u jedan drugi svet.Ni sam neznam ni kako ni odakle,ali me je obasjala bljestava jaka svetlost..... Morao sam u snu da sklopim oci, kako osecaj nebi bio neprijatan. Kroz tu svetlost ,dolazila si ti ,dostojanstvena i ponosna , toliko nestvarna sa najlepsim plavim ocima i osmehom na svetu... Ne secam se tacno tvoga lika ,mislim i da nisam trebao da ga vidim. Gdes si bila tako dugo ,i zasto si me pustila da toliko cekam? Prisla si mi sa osmehom noseci bogatstvo u moj zivot. Zagrlila si me zagrljajem snova i vecnosti znajuci da nas nista nece rastaviti. Stopili smo se ocima,rukama ,telima usnama,postali smo svetlost! Nije ti bilo vazno ni kakav sam ni ko sam ... Tvoja umorna dusa srela je moju. Znao sam da me volis i prihvatas ovakvog kakav sam... Najzad sam mogao da otkrijem nekome svoj smeh ,bes,suze, snove, misli bez straha ,bez preterivanja... Nisam mogao da sputavam ono sto osecam.. Najzad mogao sam da se odmorim od svih dok sam sa tobom. Jednostavno, ja sam bio ja i niko drugi. Toliko sam se divno osecao uz tebe ,da sam se pomerio i rukom napipao nesto meko.Ali to nije bilo tvoje telo,vec jastuk koji je bio sav mokar od mojih suza .... Sada znam odakle ona svetlost ,odakle si ti. Znam da postojis negde ,blizu mene,jer video sam te u snu""


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 20 | 2016-09-29 , 8:45 PM

Ovaj sam tekst pronasla ... Divan je i slaze mi se sa ovom temom i pronsala sam se u njemu :D

Postoji negdje daleko jedna djevojka koja čeka svoje najmilije.Strpljivost je njezina snaga, njezin štit, njezino oružje.
Sakrivena od svijeta ona obuhvaća svu potrebnu ljubav, voli svoj život i potajno se nada da dolazi nešto predivno i blagoslovljeno u njezinu stvarnost.Ona više ne brine.Ona vjeruje u dobro, ona se raduje. Svako novo jutro njezin je novi početak, a svaka večer njezina nova čežnja za njezinom srodnom dušom.U noćima kišnim ona sanja njegove ruke koje je grle, sanja njegov blesavi glas koji priča i samo priča do dugo u noć.Sanja njegovu dobrotu, njegovu nježnost, njegovo razumijevanje, sve ono što jedan pravi muškarac mora imati.Ponekad razočarana u situaciju svijeta, ona ne posustaje u onome što sanja. I dalje vjeruje da on postoji i da će doći u najbolji trenutak u njezin život.I ovog jutra, kao i u mnogim drugim jutrima, ponovno sjedi pored prozora sa šalicom tople kave i kroz prozor promatra prirodu, još jednu nadolazeću jesen.On i dalje ne dolazi…Ona i dalje vjeruje…


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Cetvrtak, 2016-09-29, 8:51 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 21 | 2016-11-07 , 2:03 AM

Quote Fox1e® ()
i dalje sanjam
:p


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Toliko sam sanjao o tebi
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]