• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Gde misli prelaze u osecanja....
Gde misli prelaze u osecanja....






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-22 , 11:37 PM

Gde nastaju osecanja?
Upoznajem ga, vidim ga, pricam sa njim, stvaram o njemu misljenje, pa tek onda stvaram neko osecanje prema njemu, tek onda shvatam da mi nesto znaci...

Sta su misli o nekome?
Sta su osecanja prema nekome?
Da li je misljenje koje imamo o nekome u osnovi materijalisticko, ili je pak samo vizuelno?

Da li kada nekoga vidimo prvo se zaljubimo pa onda stvorimo i sliku o njemu, celokupnu? Ili prvo stvaramo sliku o njemu u svojoj glavu pa se tek potom u tu sliku zaljubljujemo?










91
poruka na forumu
62 453



post # 2 | 2013-06-23 , 8:14 PM

ne znam...nekoga mozes upozneti i bez da ga vidis...meni se osecanja jave sama...a sa njima i misli o osobi....
zaista je malo teska tema za pisanje...to je nesto...ne znam..nesto sto nema reci...


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-06-27 , 8:13 PM

Quote (Dusomoja)
Sta su misli o nekome?
Sta su osecanja prema nekome?

Misli su ono sto u javi realiziramo i osetimo ;)










1203
poruka na forumu
58 815



post # 4 | 2013-06-27 , 9:12 PM

Quote (zauvekja)
nekoga mozes upozneti i bez da ga vidis

Upravo tako... ;)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-07-31 , 7:14 PM

Quote (Dusomoja)
Upoznajem ga, vidim ga, pricam sa njim, stvaram o njemu misljenje, pa tek onda stvaram neko osecanje prema njemu, tek onda shvatam da mi nesto znaci...

Kod mene je tako nesto slicno.. al nemora znaciti da se stvore ti neki osjecaji .naravno moramo prvo upoznati nekoga da osjetimo nesto prema nekom.. a kazu i dapostoji ta ljubav na prvi pogled meni se to jos nije desilo ili nisam dovoljno prolazila da me primjete pa da se zaljubim.. Jedno mogu reci ljudsko srce je cudno i ono bira samo koga ce da voli
i mi tu nemozemo nista.. ono je to koje odlucije sta i kako.. i dzaba nama nas mozak dragi govri nemoj to nije dobro za tebe.. samo soli nam pamet :D da kazem.. ,a vidim mene %) %) %)
Quote (Dusomoja)
Sta su misli o nekome?

Eh sta su.. to je ono kad razmisljamo o nekom ko nam falii.. koga bi zeljeli da upoznamo bolje. da svatimo sta zelim.. ponekad covjek misli o nekom a ni nepoznaje dovolj tu osobu i pita sebe sta to znaci .. cemu sve to razmisljanje zasto
mislimo o tome nekem.. Mozda nam se svidja.. mozda zelimo da upoznamo bolje tog nekog.. ili ... <_<
Quote (Dusomoja)
Sta su osecanja prema nekome?

Osjecaji uuhhh.. nesto jako .. nesto neprocijenivo .. kad osjecas to tako nesto znaci volis nekog ..zelis nekog
sretan si kad pomislis na tog ..osjecas se bolje sretnije.. volis i zelis da budes voljen .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2015-02-11 , 8:16 PM

Ljudi cuda se desavaju verujte mi :D
ide ono slucajno pa drag pa nedostaje pa godi pa zaljubljivanje pa leleeeeeeee ode to u :D i onda problemi eto vam sad :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2015-06-08 , 10:27 PM

" Danas ga čekam, kako bi otišli na kafu... vidim iz daljine da dolazi, ide prema meni onako sav važan, ponosan, a ja usana ne mogu da spojim od neke radosti, pa se grizem za obraze kako bi me prošlo trenutno ludilo ...
Kakva sreća - radovati se nekome. "

oDose mislii :D :D :D :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Ponedeljak, 2015-06-08, 10:28 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2016-06-14 , 9:08 AM

Presle su jednom davno :) ja sam sama sebi govorila ma to je onaj prijateljski osecaj naravno drag mi je tako kao i Marko porediila sam osecaje ali ubrzo sam shvatila tada da to nije osecaj kao prema Marku on mi je drug on mi je kao brat pored njega mogu spavati a pri tome ne imati druge misli Osim spavamo u istom krevetu jer nema drugo mesto ili sl.
Kad sam pocela misliti a kako bi to bilo da spavam pored ? E to je druga prica bila drugi osecaj u meni onaj Adrenalin sto prolece kroz krv se uzburkao hmmm shvatila sam tu se nesto desilo desava on nesto ima na sebi on meine necim privlaci itd
to je to OSECAJ




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Gde misli prelaze u osecanja....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]