• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Obožavanje" ženskih stopala....
"Obožavanje" ženskih stopala....






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-07-16 , 9:55 PM

Ovih dana nešto razmišljam...
Odnosno, priča je krenula tako što mi je prijateljica pričala kako njen dečko obožava njena stopala....
Da ih masira, ljubi, sisa, liže...
Iskreno, meni se okrenuo želudac na samo pomisao... na nožne prste u nečijim ustima...

A onda se kroz priču provukla informacija da je dosta muškaraca zaluđeno tim fetišom...

Postoji li iko ko bi mi mogao objasniti, približiti zašto je to njemu fetiš?? Šta je to privlačno u ženskim stopalima??


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 2 | 2013-07-16 , 10:06 PM

Quote (devils_angel)
Odnosno, priča je krenula tako što mi je prijateljica pričala kako njen dečko obožava njena stopala....
Da ih masira, ljubi, sisa, liže...

Samo kazes prijateljici da ne pere noge par dana pa nek sisa onda, tj samo ga tako moze skinuti sa toga. :D

Mene licno to ne uzbudjuje, dovoljno je da je "vidim kao od majke rodjenu" i... :D Ali ukusi se razlikuju, neko voli ovo, neko ono.


Poruku je menjao/la G@le - Utorak, 2013-07-16, 11:12 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Obožavanje" ženskih stopala....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]