• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
Ljubljenje prema horoskopskim znakovima






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-08-06 , 0:14 AM

Svako poljubac doživljava na različite načine, pa tako i horoskopski znakovi poljubce doživljavaju na različite načine...

Ovan – Poljubac ovna je energičan, snažan i upečatljiv. Ovan činu ljubljenja pristupa oduševljeno i on zna kako da zapali partnera.

Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Blizanci – Blizanci su promjenljivi, pa tako i njihovi poljupci. Ukoliko se odlučite ljubiti sa blizancem sigurno se nećete razočarati.

Rak – Poljubac sa rakom je ugodan. Oni sami će često inicirati poljubac, ali vas neće ostaviti bez daha. S njima će vam biti ugodno.

Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.

Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

Strijelac – Strijelci uvijek žele više od onoga što dobiju. Ukoliko želite da osvojite strijelca poljubac ponavljajte bezbroj puta.

Jarac – Jarci se ljube elegantno, profinjeno i nepotpuno. Teško ćete dobiti poljubac od jarca.


Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.

Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

Added (2013-08-05, 11:14 PM)
---------------------------------------------

Quote (strumfeta_mala)
Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.


Ahaaaa da da :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-08-06 , 0:15 AM

Quote (strumfeta_mala)
Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Molim lepo. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








216
poruka na forumu
204 1640



post # 3 | 2013-08-06 , 2:02 AM

Quote (strumfeta_mala)
Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.


hehe








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 4 | 2013-08-06 , 6:15 PM

ovo jetacno-Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-08-09 , 9:20 PM

Quote (strumfeta_mala)
Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

reko ja mora nesto da pukne xaxaxaxaxa il stiklica ili sav na carapi ;)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2013-08-10 , 7:57 AM

Quote (strumfeta_mala)
Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.


Hahahahahahaha da inace nosim na celu znak okupaj se i operi zube pre nego sto mi pridjes lol lol lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








782
poruka na forumu
47 137



post # 7 | 2013-08-14 , 10:23 PM

Quote (strumfeta_mala)
Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.


Bez uzimanja za ruku, nista. lol


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2015-01-13 , 11:58 PM

Quote LAstrumfi ()
Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

<_< :p










829
poruka na forumu
588 3749



post # 9 | 2017-03-13 , 4:07 AM


Quote
Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun
Samooo jedannnn zlata vredan je sasvim dovoljan da prodju leptirici kroz celo telo :D
na drugi se vec topi lagano "ko kocka leda u casi koka kole"  hehe 
o broju 3 nema tih reci "da za jedno vece stanu"   lol :lol: lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








699
poruka na forumu
750 8679



post # 10 | 2019-05-20 , 9:32 PM

Quote LAstrumfi ()
Rak – Poljubac sa rakom je ugodan. Oni sami će često inicirati poljubac, ali vas neće ostaviti bez daha. S njima će vam biti ugodno.


pa ja vam kazem a niko ne veruje :p  lol








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 11 | 2019-06-11 , 3:01 AM

Quote
Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.


Zajebani bikovi pravo lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








197
poruka na forumu
197 1524



post # 12 | 2021-06-05 , 12:27 PM

Quote LAstrumfi ()
Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

A parfem je bio kriv :D








134
poruka na forumu
150 1011



post # 13 | 2021-06-07 , 11:07 PM

U poljubcu se koristi i jezik, sta ne? To mi ide po povijest :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]