• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
Ljubljenje prema horoskopskim znakovima

7839
poruka na forumu
3499 9703

post # 1 | 2013-08-06 , 0:14 AM

Svako poljubac doživljava na različite načine, pa tako i horoskopski znakovi poljubce doživljavaju na različite načine...

Ovan – Poljubac ovna je energičan, snažan i upečatljiv. Ovan činu ljubljenja pristupa oduševljeno i on zna kako da zapali partnera.

Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Blizanci – Blizanci su promjenljivi, pa tako i njihovi poljupci. Ukoliko se odlučite ljubiti sa blizancem sigurno se nećete razočarati.

Rak – Poljubac sa rakom je ugodan. Oni sami će često inicirati poljubac, ali vas neće ostaviti bez daha. S njima će vam biti ugodno.

Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.

Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

Strijelac – Strijelci uvijek žele više od onoga što dobiju. Ukoliko želite da osvojite strijelca poljubac ponavljajte bezbroj puta.

Jarac – Jarci se ljube elegantno, profinjeno i nepotpuno. Teško ćete dobiti poljubac od jarca.

Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.

Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

Added (2013-08-05, 11:14 PM)
---------------------------------------------

Quote (strumfeta_mala)
Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.

Ahaaaa da da :D :D

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

3023
poruka na forumu
330 2814

post # 2 | 2013-08-06 , 0:15 AM

Quote (strumfeta_mala)
Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Molim lepo. :D

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

262
poruka na forumu
204 1640

post # 3 | 2013-08-06 , 2:02 AM

Quote (strumfeta_mala)
Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.

hehe

1049
poruka na forumu
1506 5797

post # 4 | 2013-08-06 , 6:15 PM

ovo jetacno-Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

Impi

2488
poruka na forumu
2334 14086

post # 5 | 2013-08-09 , 9:20 PM

Quote (strumfeta_mala)
Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

reko ja mora nesto da pukne xaxaxaxaxa il stiklica ili sav na carapi ;)

2716
poruka na forumu
1822 16195

post # 6 | 2013-08-10 , 7:57 AM

Quote (strumfeta_mala)
Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

Hahahahahahaha da inace nosim na celu znak okupaj se i operi zube pre nego sto mi pridjes lol lol lol

818
poruka na forumu
47 137

post # 7 | 2013-08-14 , 10:23 PM

Quote (strumfeta_mala)
Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Bez uzimanja za ruku, nista. lol

Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."

12158
poruka na forumu
3199 5766

post # 8 | 2015-01-13 , 11:58 PM

Quote LAstrumfi ()
Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

<_< :p

1477
poruka na forumu
577 3589

post # 9 | 2017-03-13 , 4:07 AM

Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun
Samooo jedannnn zlata vredan je sasvim dovoljan da prodju leptirici kroz celo telo :D
na drugi se vec topi lagano "ko kocka leda u casi koka kole"  hehe 
o broju 3 nema tih reci "da za jedno vece stanu"   lol :lol: lol

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

896
poruka na forumu
635 7269

post # 10 | 2019-05-20 , 9:32 PM

Quote LAstrumfi ()
Rak – Poljubac sa rakom je ugodan. Oni sami će često inicirati poljubac, ali vas neće ostaviti bez daha. S njima će vam biti ugodno.

pa ja vam kazem a niko ne veruje :p  lol

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

796
poruka na forumu
1780 10300

post # 11 | 2019-06-11 , 3:01 AM

Zajebani bikovi pravo lol

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]