• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta žene najviše uzbuđuje na muškarcu
Šta žene najviše uzbuđuje na muškarcu






3
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2013-08-16 , 1:09 PM

Da li zene vole da gledaju muškarce.

Žene vole da gledaju muškarce, ali suprotni pol merkaju diskretnije od muškaraca. Najviše ih uzbuđuje pogled na noge i oblu zadnjicu.


Dame ne vole isuviše nabildovane tipove. Ne žele takovog muškarca, jer smatraju da će on više pažnje posvećivati sopstvenom izgledu nego njoj. Ipak, atletska, sportska građa muškarca obara s nogu mnoge žene.


Interesantno je da žene posmatraju određi "omiljeni" deo tela koji ih uzbuđuje, deluje seksi i poželjno. Po tome se razlikuju tri tipa. Jedne merkaju noge, druge guzu, a treće grudi i ruke.


Jednu grupu žena posebno uzbuđuju široka ramena, mišićava prsa i ruke. To je nasleđe iz prošlosti kada je takav izgled muškarca obećavao spremnost za borbu i sposobnost da zaštiti porodicu. Danas bi to više mogao da učini deblji novčanik, ali mnoge dame vole da njihov muškarac izgleda kao neko ko može da se bori.


Dame najviše luduju za lepom muškom guzom. Čvrsta, snažna stražnjica sugeriše prodornost, snažan pokret prilikom odnosa, koji garantuje uspešniji prodor sperme u matericu. Možda žene nisu svesne zašto ih privlači guza, ali rado će je odmerkati, onako ženski - diskretno.


Treća grupa žena na muškarcu najpre odmeri noge. Duge i snađne noge su simbol muške izdržljivosti. Idealno je da su u kombinaciji sa uskim kukovima. To jednim delom potiče iz prošlosti, jer uski kukovi su obećavali da muškarac može dugo da trči i lovi. Sa druge strane snažne butine obećavaju buran seks.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-09-22 , 7:48 PM

Quote (dunego)
Žene vole da gledaju muškarce, ali suprotni pol merkaju diskretnije od muškaraca. Najviše ih uzbuđuje pogled na noge i oblu zadnjicu.
da :D
Quote (dunego)
a treće grudi i ruke.
+oci trepavice %) :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-09-22 , 8:13 PM

Quote (dunego)
Jednu grupu žena posebno uzbuđuju široka ramena, mišićava prsa i ruke.

DA Dodam i osmijeh.. oci... a... pa naravno i ovo
Quote (dunego)
da žene posmatraju određi "omiljeni" deo tela koji ih uzbuđuje, deluje seksi i poželjno

brows2 brows2


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-01-08 , 3:22 AM

Quote dunego ()
Jednu grupu žena posebno uzbuđuju široka ramena, mišićava prsa i ruke. To je nasleđe iz prošlosti kada je takav izgled muškarca obećavao spremnost za borbu i sposobnost da zaštiti porodicu. Danas bi to više mogao da učini deblji novčanik, ali mnoge dame vole da njihov muškarac izgleda kao neko ko može da se bori.

Dame najviše luduju za lepom muškom guzom. Čvrsta, snažna stražnjica sugeriše prodornost, snažan pokret prilikom odnosa, koji garantuje uspešniji prodor sperme u matericu. Možda žene nisu svesne zašto ih privlači guza, ali rado će je odmerkati, onako ženski - diskretno.

Treća grupa žena na muškarcu najpre odmeri noge. Duge i snađne noge su simbol muške izdržljivosti. Idealno je da su u kombinaciji sa uskim kukovima. To jednim delom potiče iz prošlosti, jer uski kukovi su obećavali da muškarac može dugo da trči i lovi. Sa druge strane snažne butine obećavaju buran seks.


Kad spojis kombinaciju sva tri dobijes uh stid ne sme covek javno mastati stid


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 5 | 2014-01-18 , 5:28 AM

Quote dunego ()

Dame ne vole isuviše nabildovane tipove. Ne žele takovog muškarca, jer smatraju da će on više pažnje posvećivati sopstvenom izgledu nego njoj. Ipak, atletska, sportska građa muškarca obara s nogu mnoge žene.

ovo bi izdvojila samo,i da dodam ne smatram da bi vise paznje posvecivao sebi,ako je pravi muskarac naravno da ne bi,da se razumijemo,jednostavno me ne privlace napuhani tipovi....atletska gradja naravno...
ajd jos cu napisati
RUKE
OCI
POGLED,UFFF POGLED DEFINITIVNO%) %) %)


Poruku je menjao/la wide-awake - Subota, 2014-01-18, 5:29 AM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-02-05 , 8:20 PM

Kad je leto a on nema maicu dok nesto radi kao sto je oko auta ili na bau %) a telo dobilo lepo boju a uznojio se malo
%) ja neznam jesam dosla ili posla :D







  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 7 | 2014-02-06 , 0:44 AM

Quote dunego ()
Žene vole da gledaju muškarce, ali suprotni pol merkaju diskretnije od muškaraca. Najviše ih uzbuđuje pogled na noge i oblu zadnjicu


Quote dunego ()
Dame ne vole isuviše nabildovane tipove. Ne žele takovog muškarca, jer smatraju da će on više pažnje posvećivati sopstvenom izgledu nego njoj. Ipak, atletska, sportska građa muškarca obara s nogu mnoge žene.


jos oci i osmeh hehe


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








110
poruka na forumu
340 2306



post # 8 | 2014-02-06 , 2:13 PM

Quote dunego ()
Jednu grupu žena posebno uzbuđuju široka ramena, mišićava prsa i ruke. To je nasleđe iz prošlosti kada je takav izgled muškarca obećavao spremnost za borbu i sposobnost da zaštiti porodicu. Danas bi to više mogao da učini deblji novčanik, ali mnoge dame vole da njihov muškarac izgleda kao neko ko može da se bori.

xDDDD samo ta stavka sa debljim novcanikom se nekako ne uklapa samnom inace sam taj iz opisa xDDDDD naci ta grupa zena slobodno se javite inbox je otvoren za vas diskrecija zagarantovana xDDDDDD lol


Danas nije dan kad sam skrenuo sa puta,danas je samo dan kad mi se ne da vise pretvarati!!!








216
poruka na forumu
204 1640



post # 9 | 2014-02-07 , 12:32 PM

Quote Nutella92 ()
Kad spojis kombinaciju sva tri dobijes uh ne sme covek javno mastati


gj stid lol








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2014-02-07 , 10:25 PM

Aww kad pocne da grickaaaaaaaaaaaa usneee ajoooooooooj lele stid


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 11 | 2014-02-07 , 11:42 PM

izgleda da sam bas primer sa sve ti bonusi pogled , oci ,osmeh xixixii dobro ne grickam se grickaju me :D ( aj sada da vidim ko ce da izbrise moj kometar ) <_<








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2014-02-08 , 3:10 PM

Ova rec uzbudjuje je dvolicna :p

Mene u toj dvolicnosti uzbudi kad me neko ne anilizira sta pricam tocnije receno kad neko pita nesto a odgovor i ne slusa
E tad uzbudi bjes u meni da bi ga zgazila >( :D

Drugo uzbudjivanje je dodir izazov i neke male sitnice uhh pa ja to ne umem ni opisati %) zbunjen




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta žene najviše uzbuđuje na muškarcu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]