• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako opraštaju horoskopski znakovi????
Kako opraštaju horoskopski znakovi????






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-09-01 , 12:41 PM


Kod kojeg će znaka upaliti iskreno Sorry, a kod kojih ćete se morati dobrano pomučiti
kako bi vam oprostili grijehe .. kao

Pa da vidimo... brows brows

Ovan se lako vrijeđa i brzo oprašta, iako će vas ignorirati par dana ako ga baš jako naljutite. Ako osjeti iskreno kajanje, oprašta bez problema.

[color=green]Bik je previše osvetoljubiv da bi tek tako oprostio, pogotovo ako udarite na njegov ego ili dostojanstvo. Tada je spreman i prekinuti prijateljstvo ma kako dugo ono trajalo. Uz to je i prilično svadljiv, pa pripazite što govorite.[/color]

Blizanci smatraju da praštanje nije nešto oko čega bi trebalo raditi veliku dramu ako dobiju iskrenu ispriku, a naročito prijateljima koji im puno znače u životu i znaju to inače pokazati.

Rak dosta često mijenja raspoloženja, što uz osvetoljubivu narav čini ispriku prilično teškom, no ako se jako potrudite oko nje i objasnite zašto vam je krivo, te sve začinite malim znakom pažnje, isprika će biti uvažena.

Lav se iznenadi kad mu netko kaže da ga je povrijedio jer ne razmišlja o svojim postupcima. U svađama se povlači, gotovo nikad se ne ispričava ali niti ne očekuje da mu se drugi ispričavaju. Najbolje je praviti se da se ništa nije dogodilo.

Djevica je precizna u svemu, pa tako i kod opraštanja. Isprika mora biti dobro argumentirana, naravno da treba naglasiti da ste vi krivi za sve i onda slijedi oprost bez problema.


Vaga voli dramatizirati u svemu, pa je jasno da i u ovoj situaciji igra toplo-hladno, jer je prvo spremna oprostiti, a već u sljedećem trenutku nije, ali mali poklončić zaustavit će klatno na strani oprosta.

Škorpion je najteži znak u horoskopu po ovom pitanju, jer mogu proći i godine prije nego što oprosti nešto, a u nekim slučajevima se to neće nikad dogoditi. Ipak, kako vole biti viđeni, ako ih upoznate s pravim ljudima na pravim zabavama, napravili ste puno.

Strijelac vjerujueda svatko zaslužuje još jednu priliku, uključujući i njih. No, važan je razgovor, pa iako je unaprijed spreman oprostiti, Strijelac neće propustiti priliku za dobru raspravu.

Jarac je vrlo osvetoljubiv znak, pa je ispriku nužno servirati izuzetno brzo i kvalitetno uz neki poklončić, jer ako krene tračati, vjerujte da ćete zažaliti što ste ga uvrijedili.

Vodenjak prašta lako prijateljima, no ako shvati da mu netko donosi lošu energiju u društvo, neće biti ni oprosta ni daljnjeg druženja.

Ribe opraštaju izuzetno teško zbog ponosa, a i kad oproste držat će se na distanci neko vrijeme dok ponovno ne zadobijete njihovo povjerenje.

Added (2013-09-01, 11:41 AM)
---------------------------------------------

Quote (strumfeta_mala)
Vodenjak prašta lako prijateljima, no ako shvati da mu netko donosi lošu energiju u društvo, neće biti ni oprosta ni daljnjeg druženja.


dobro recenoo ... da


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-09-01 , 1:22 PM

Quote (strumfeta_mala)
Vaga voli dramatizirati u svemu, pa je jasno da i u ovoj situaciji igra toplo-hladno, jer je prvo spremna oprostiti, a već u sljedećem trenutku nije, ali mali poklončić zaustavit će klatno na strani oprosta.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-09-01 , 6:33 PM

Quote (strumfeta_mala)
Škorpion je najteži znak u horoskopu po ovom pitanju, jer mogu proći i godine prije nego što oprosti nešto, a u nekim slučajevima se to neće nikad dogoditi. Ipak, kako vole biti viđeni, ako ih upoznate s pravim ljudima na pravim zabavama, napravili ste puno.

Sve je receno :D







  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 4 | 2013-09-01 , 6:48 PM

Quote (strumfeta_mala)
Ovan se lako vrijeđa i brzo oprašta, iako će vas ignorirati par dana ako ga baš jako naljutite. Ako osjeti iskreno kajanje, oprašta bez problema.


:D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








262
poruka na forumu
12 70



post # 5 | 2013-09-01 , 8:56 PM

ISTINA

Blizanci smatraju da praštanje nije nešto oko čega bi trebalo raditi veliku dramu ako dobiju iskrenu ispriku, a naročito prijateljima koji im puno znače u životu i znaju to inače pokazati.


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








399
poruka na forumu
155 997



post # 6 | 2013-09-07 , 1:06 PM

Quote (strumfeta_mala)
Jarac je vrlo osvetoljubiv znak, pa je ispriku nužno servirati izuzetno brzo i kvalitetno uz neki poklončić, jer ako krene tračati, vjerujte da ćete zažaliti što ste ga uvrijedili.


skroz netačno, ja brzo planem ali se i brzo smirim.. i nisam zlopamtilo :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








782
poruka na forumu
47 137



post # 7 | 2013-09-07 , 1:26 PM

Bik je previše osvetoljubiv da bi tek tako oprostio, pogotovo ako udarite na njegov ego ili dostojanstvo. Tada je spreman i prekinuti prijateljstvo ma kako dugo ono trajalo. Uz to je i prilično svadljiv, pa pripazite što govorite.

Jojjj...istina ziva.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








89
poruka na forumu
7 105



post # 8 | 2013-09-09 , 3:23 PM

"Ovan se lako vrijeđa i brzo oprašta, iako će vas ignorirati par dana ako ga baš jako naljutite. Ako osjeti iskreno kajanje, oprašta bez problema."
da priznam, ovo me je oraspolozilo-vazda imam problema sa nekim ovcama ;)


We Want Russian Military Base in Mexico








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 9 | 2013-09-09 , 8:26 PM

Quote (strumfeta_mala)
Ribe opraštaju izuzetno teško zbog ponosa, a i kad oproste držat će se na distanci neko vrijeme dok ponovno ne zadobijete njihovo povjerenje.


istina mada je retko da oprostim :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako opraštaju horoskopski znakovi????
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]