Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Savršeni dečko????
Savršeni dečko????






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-09-22 , 4:55 PM

Hm sta vi mislite? Postojili takav?
Imali jos onih ... koji ... da kazem ... zive u romantici .. koji zele da osvoje ..djevojku...
ne radi ONOG vec... da je zavede.. svojom pameti, mislima, rijecima, djelima...



Fajlovi: 1207347.jpg (70.6 Kb)

Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Nedelja, 2013-09-22, 4:55 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-09-22 , 6:53 PM

ko me zove B)








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2013-09-22 , 6:57 PM

Tu sam. ;)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-09-22 , 7:10 PM

Impi, Macor,
vi se kao poronasli u ovome ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-09-22 , 7:13 PM

strumfeta_mala, pa ti mi ne licis ni malo na takvog :p tj mene xaxaxaxaxaxaxa :p :p :p








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-09-22 , 7:17 PM

Impi, hahhahahha.... vaoo... ne bih ja rekla...da si ti taj savresenii :p pa sad kako hoces :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2013-09-22 , 7:30 PM

Naravo da ima takvih samo kad procita poslednje u tekstu morala sam se nasmejati :D
nebi on mene ostavito radi dobre guze i velike sise dobio bi samaru ako nastavi da bulji u nju to je savrsenstvo :D :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2013-09-22 , 7:57 PM

strumfeta_mala, e onda ti neumes da procenis :p xd xd xd








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2013-09-22 , 8:10 PM

Impi, umem .... :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2013-09-22 , 11:12 PM

Savrsen decko ne postoji :D

Postoji nesto sto je blizu savrsenog ali ne i potpuno savrsenstvo ;)

Mi cure sve kazemo da samo trazimo odredjene stvari, a ustvari imamo ko i svi svoje bubice svaki cas (ili jos gore ako nam je onaj period) i onda nam je tesko ugoditi :D

Oni skoro savrseni momci se trude da nas isprate, mada i njima dosadi posle nekog vremena ,posto smo neodlucne :D A ovi drugi ,njih bas briga da ispunjavaju nase hirove :D

Ne shvatite me pogresno nemam ja sad nista protiv cura , ja samo gledam iz nekih primera pa komentarisem , nista licno i cast izuzecima :)

Ali znate kad je momak savrsen ? :o Samo onda kad se zaljubimo i slepi smo da vidimo bilo sta lose kod njega B)

Inace ovako ne postoji jedan momak koji poseduje sve kvalitete u sebi :) Isto kao sto ne postoji savrsena cura koja poseduje sve kvalitete u sebi :)

Ne znam ko mala sam se uvek pitala sto Bog nije dao tako sve u jednom bicu , medjutim zivot bi onda bio dosadan :)

Zamislite voljenu osobu da ispunjava sve vase zelje, zahteve, da se ponasa tacno onako kako vi zelite i da vam povladjuje ? zivot bi onda bio bez problema , ali monoton :)

Meni je dovoljan samo onaj koji ne laze, koji je sa mnom isti i pred porodicom i pred drustvom i kad smo sami, znaci da nije dvolican, onaj koji ima svoj stav i karakter, kojeg mogu pozvati u 3h ujutru i reci "ej dodji nisam dobro", onaj koji ne dozvoljava da tudja misljenja uticu na njega, onaj koji ume sklopiti dve recenice da imaju smisla, a ne da bude lep a mutav :D i treba mi neko s kim mogu pricati , jer sam brbljiva po prirodi i volim da mi neko parira u prici stid


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2013-09-22 , 11:17 PM

KinderBueno^^, joj sto se i ti raspisa ala vera ti :D

Ma za "savrsenog decka" je dovoljno da bude iskren..pametan.. mi ga zene/cure same sebi "krojimo" tj. odgajamo
Tako meni moja mama kaze.. kako ga sad naucis tako ce ti biti i dalje u zivotu :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 12 | 2013-09-22 , 11:25 PM

Quote (strumfeta_mala)
Ma za "savrsenog decka" je dovoljno da bude iskren..pametan.. mi ga zene/cure same sebi "krojimo" tj. odgajamo Tako meni moja mama kaze.. kako ga sad naucis tako ce ti biti i dalje u zivotu


E i to sto kazes :D Oh ja bih mogla na ovu temu ceo dan da pisem :D lol

Sama sam nekad cudna :D Zaista :o Ja prva priznajem da nekad ne shvatam ni samu sebe , pa ne znam kako drugi da me shvate.. Npr. Ne volim da mi se udovoljava stalno .. volim da mi nekad neki ostro kaze (kad zasluzujem) kako je i sta je ... A onda opet nekad sam tolika maza , da bih se samo mazila bez toga da moram da molim za to , nego jednostavno da se sam seti... :)

Volela bih da ga sama krojim sto ti kazes, ali opet ne bih ni volela da me u svemu bas poslusa, da bude "zenski petko" xD Ne bih volela da izigrava macho mena, takvi me odbijaju , ali opet uhvatim sebe nekad da pozelim neki adrenalin od decka (ne po pitanju sexa) nego u vezi , a ne savrsenog dobricu bez mane lol I takoo... zato kazem da je curama tesko udovoljiti :D Ne svima naravno , ali dodjes u taj period razmisljanja gde se zapitas "kako da stvarno znam sta zelim i sta mi odgovara" :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 13 | 2013-09-24 , 1:30 PM

Quote (strumfeta_mala)
Ma za "savrsenog decka" je dovoljno da bude iskren..pametan.. mi ga zene/cure same sebi "krojimo" tj. odgajamo
Tako meni moja mama kaze.. kako ga sad naucis tako ce ti biti i dalje u zivotu


Tako je generacijo :D

Treba slusati mame :) Mislim da im godine iskustva dobro dodju da nas posavetuju. Iako nekad necemo da priznamo...u pravu su.

Savrsen decko...postoji...za mene je moj decko savrsen...sa svojim vrlinama i manama koje sam ja prihvatila, meni je on sada najbolji i najsavrseniji. Nadam se da ce tako ostati u ubuduce.

Normalno da svi imamo bubica..i mi zene i oni muskarci. Ali to nas donekle i izdvaja iz mase drugih ljudi.

Kako neko rece(ne znam ko): Pronadji nesavrseno i ucini ga savrsenim. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2013-09-24 , 2:50 PM

Quote (Anna_Anna)
Pronadji nesavrseno i ucini ga savrsenim.

+1
Quote (Anna_Anna)
Savrsen decko...postoji...za mene je moj decko savrsen...sa svojim vrlinama i manama koje sam ja prihvatila, meni je on sada najbolji i najsavrseniji.

potpisujem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 15 | 2013-09-24 , 4:50 PM



I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Savršeni dečko????
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]