• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sex Horoskop
Sex Horoskop






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-10-13 , 8:51 PM


Ovan voli žestoki seks

Za večite avanturiste i strastvene ljubavnike Ovnove najbolji je seks onaj žestoki, pa čak i pomalo agresivan. Najbolja poza za njih je doggy style, u kojem će žena ispred sebe staviti jastuk kako bi se naslonila te bila s glavom u istoj visini kao i njen partner. Takođe, jastuk će poslužiti i za silovito stiskanje kojem su skloni.

Biku je jastuk odličan pomagač

Veliki hedonisti Bikovi vole poze koje im ostavljaju prostora za puno fizičkog kontakta, a istovremeno ne zahtevaju veliki fizički napor kako bi seks trajao što duže. Idealna poza je ona u kojoj partnerka leži na leđima sa jastukom ispod sebe. Muškarac kleči priljubljen iznad nje i stavlja noge od partnerke na svoja ramena.

Blizancima je najbolja "školjka"

Znatiželjni i promenljivi pripadnici ovog znaka skloni su eksprimentisanju i čestom menjanju poza u seksu, a najbolje im odgovara poza u kojoj oba partnera leže priljubljenih tela li tzv. školjka. Partnerka leži na stomaku sa skupljenim nogama i rukama, dok muškarac leži na njoj s raširenim nogama. U ovoj je pozi trenje veliko, pa seks obično i kratko traje, ali donosi puno užitka.

Rak voli seks na stolu

Vrlo senzualni pripadnici ovog znaka kojima je seks ne samo fizičko već i duboko emotivno iskustvo obožavatelji su nesvakidašnjih poza. Idealna pozicija za njih je ona u kojoj žena sedi na rubu stola, dok muškarac stoji i rukama pridržava njene noge. Prednost ove poze je što se partneri sve vreme mogu gledati u oči.

Lav voli sedeće poze

Pripadnici ovog znaka vole poze u kojima se ističe bliskost s partnerom, a pogotovu one u kojima osete svaki pokret svog i partnerovog tela. Zato je za njih idealna poza u kojoj oba partnera sede, bilo na stolici ili rubu kreveta, a muškarac rukama pridržava partnerku dok ona diktira ritam.

Devica uživa u seksu na nogama

Pripadnici ovog znaka ljubitelji su igrica dominacije i neobičnih poza. Vole pozicije u kojima vide velik deo partnerovog tela, a odična za njih je poza kaubojke u kojoj je žena na muškarcu, ali tako da je leđima okrenuta od njegovog lica i on ima pogled na njena leđa. Najviše strasti ipak će izazvati poze u kojima on stoji i rukama pridržava partnerku naslonjenu na zid.

Vaga najviše voli misionarsku pozu

Pripadnici ovog znaka velike su estete i zaljubljenici u ljudska tela i formu, zbog čega vole seks u blizini ogledala. Idealna seksualna pozicija za njih je misionarska u kojoj je žena na vrhu. Muškarac se takođe može pridignuti iz ležeće pozicije i približiti lice njenim grudima.

Škorpiji je najdraža poza 69

Poznati ljubavnici u Zodijaku veliku pažnju posvećuju seksualnom istraživanju, a iako su im drage mnoge poze, ona u kojoj je zadovoljstvo najveće je poza 69. Ona omogućuje istovremenu oralnu stimulaciju oba partnera. Draže su im one poze u kojima muškarac diktira tempo seksa, poput "obične" misionarske.

Strelac voli da obara rekorde

Impulsivni pripadnici ovog znaka vole da obaraju rekorde u seksu. Poza koja im najviše odgovora je kada oba partnera leže na boku s tim da on leži iza nje. Ako ona skupi noge, pojačava se trenje i uživanje za njega, a istovremeno se i bolje stimuliše žena. Takođe, muškarac može slobodnom gornjom rukom dodatno da stimuliše ženu.

Jarac voli pozu u kojoj ona čuči na njemu

Pripadnici ovog znaka su naizgled hladnokrvni, ali u seksu su strastveni ljubavnici. Najviše im odgovara poza u kojoj je žena gore, sedi ili čuči na partneru, a on joj pomaže svojim rukama da zajedno uhvate idealan tempo.

Vodoliji je najbolja poza u kojoj žena preuzima kontrolu

Poput Jarčeva Vodolije su takođe ljubitelji seksi-pozicija u kojima je žena dominantna. Partner treba da leži ili sedi na rubu kauča skupljenih nogu dok žena treba da sedne na njega tako da mu je okrenuta licem i da ga nogama obgrli oko bokova.

Ribe vole akrobatske poze

Strastvene i senzualne Ribe vole egzibicije u krevetu, ali i na svim dostupnim komadima nameštaja. Vole poze u kojoj je žena rukama oslonjena na pod, a muškarac stoji uspravno. Oni veće fizičke spreme mogu isprobati čak i sličnu pozu u kojoj će njene noge podići u vazduh.










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-10-20 , 8:33 PM

Quote Dusomoja ()
Vaga najviše voli misionarsku pozu

Pripadnici ovog znaka velike su estete i zaljubljenici u ljudska tela i formu, zbog čega vole seks u blizini ogledala. Idealna seksualna pozicija za njih je misionarska u kojoj je žena na vrhu. Muškarac se takođe može pridignuti iz ležeće pozicije i približiti lice njenim grudima.

A inace volim i ostale poze... samo da se zna. :D


Poruku je menjao/la Macor - Nedelja, 2013-10-20, 8:34 PM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-10-20 , 10:34 PM

Quote Dusomoja ()
Ribe vole akrobatske poze

Strastvene i senzualne Ribe vole egzibicije u krevetu, ali i na svim dostupnim komadima nameštaja. Vole poze u kojoj je žena rukama oslonjena na pod, a muškarac stoji uspravno. Oni veće fizičke spreme mogu isprobati čak i sličnu pozu u kojoj će njene noge podići u vazduh.


Lele :o Ja sam u soku :o Ko bre voli ove poze lele Nije istinaaaa magla ja sam fina andjeo


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-10-20 , 10:35 PM

Quote Dusomoja ()
Vodoliji je najbolja poza u kojoj žena preuzima kontrolu

Poput Jarčeva Vodolije su takođe ljubitelji seksi-pozicija u kojima je žena dominantna. Partner treba da leži ili sedi na rubu kauča skupljenih nogu dok žena treba da sedne na njega tako da mu je okrenuta licem i da ga nogama obgrli oko bokova.

ž andjeo andjeo brows2 brows2


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








595
poruka na forumu
418 2745



post # 5 | 2013-10-23 , 11:01 AM

Quote Dusomoja ()
Lav voli sedeće poze

Pripadnici ovog znaka vole poze u kojima se ističe bliskost s partnerom, a pogotovu one u kojima osete svaki pokret svog i partnerovog tela. Zato je za njih idealna poza u kojoj oba partnera sede, bilo na stolici ili rubu kreveta, a muškarac rukama pridržava partnerku dok ona diktira ritam.


brows2


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








314
poruka na forumu
15 192



post # 6 | 2013-10-25 , 12:58 PM

Quote Dusomoja ()
Škorpiji je najdraža poza 69

Poznati ljubavnici u Zodijaku veliku pažnju posvećuju seksualnom istraživanju, a iako su im drage mnoge poze, ona u kojoj je zadovoljstvo najveće je poza 69. Ona omogućuje istovremenu oralnu stimulaciju oba partnera. Draže su im one poze u kojima muškarac diktira tempo seksa, poput "obične" misionarske.


Nije tačno za pozu :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2013-11-05 , 9:41 PM

:D
Quote Dusomoja ()

Poznati ljubavnici u Zodijaku veliku pažnju posvećuju seksualnom istraživanju, a iako su im drage mnoge poze, ona u kojoj je zadovoljstvo najveće je poza 69. Ona omogućuje istovremenu oralnu stimulaciju oba partnera. Draže su im one poze u kojima muškarac diktira tempo seksa, poput "obične" misionarske.

Quote Iustitia1989 ()
Nije tačno za pozu

:p







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 8 | 2013-11-07 , 5:33 PM

Quote Dusomoja ()
Ribe vole akrobatske poze

Strastvene i senzualne Ribe vole egzibicije u krevetu, ali i na svim dostupnim komadima nameštaja. Vole poze u kojoj je žena rukama oslonjena na pod, a muškarac stoji uspravno. Oni veće fizičke spreme mogu isprobati čak i sličnu pozu u kojoj će njene noge podići u vazduh.

Opa :)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 9 | 2013-11-10 , 10:18 PM

ja sam ovan ali neslazem se za to agresivan,volim inace sve poze nemam neku kao omiljenu sve to zavisi od trenutka.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1600
poruka na forumu
60 489



post # 10 | 2013-11-10 , 10:46 PM

Quote Dusomoja ()
Devica uživa u seksu na nogama

Pripadnici ovog znaka ljubitelji su igrica dominacije i neobičnih poza. Vole pozicije u kojima vide velik deo partnerovog tela, a odična za njih je poza kaubojke u kojoj je žena na muškarcu, ali tako da je leđima okrenuta od njegovog lica i on ima pogled na njena leđa. Najviše strasti ipak će izazvati poze u kojima on stoji i rukama pridržava partnerku naslonjenu na zid.


Ima tu istine :)


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








699
poruka na forumu
750 8679



post # 11 | 2018-06-25 , 10:32 PM

Quote Dusomoja ()
Rak voli seks na stolu Vrlo senzualni pripadnici ovog znaka kojima je seks ne samo fizičko već i duboko emotivno iskustvo obožavatelji su nesvakidašnjih poza. Idealna pozicija za njih je ona u kojoj žena sedi na rubu stola, dok muškarac stoji i rukama pridržava njene noge. Prednost ove poze je što se partneri sve vreme mogu gledati u oči.

opaaaa....mislim sta reci..ima tu malo istine :p








829
poruka na forumu
588 3749



post # 12 | 2018-06-25 , 10:49 PM


Quote
Pripadnici ovog znaka ljubitelji su igrica dominacije i neobičnih poza
buahahahaha   sve me neko crvenilo obuzelo stid


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








417
poruka na forumu
137 1408



post # 13 | 2018-06-26 , 0:25 AM

Ja sam u horrorskopu bik i ova poza uopste nije tacna ... Najvise volim da lezim na ledjima ,a da je partnerka od gore ... !!!      brows





  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 14 | 2018-07-02 , 3:35 PM

Quote Dusomoja ()
Ribe vole akrobatske pozeStrastvene i senzualne Ribe vole egzibicije u krevetu, ali i na svim dostupnim komadima nameštaja. Vole poze u kojoj je žena rukama oslonjena na pod, a muškarac stoji uspravno. Oni veće fizičke spreme mogu isprobati čak i sličnu pozu u kojoj će njene noge podići u vazduh.
 Ma idi bezi lol  lol  lol


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sex Horoskop
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]