• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako vratiti strast i romantiku u vezu
Kako vratiti strast i romantiku u vezu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-01-08 , 0:13 AM

Brak ili duge veze mogu postati dosadna rutina nakon nekog vremena. Možete početi osjećati kao da vas partner uzima zdravo za gotovo, te pomisliti kako stvari više nikad neće biti kakve su bile na početku veze. Međutim, postoje neke stvari koje možete napraviti kako biste vratili strast i romantiku u vezu. To možda neće biti lako, ali ako ste voljni raditi na tome uspjet ćete.


- Iznenadite partnera, učinite nešto spontano. Svaki dan priredite neko iznenađenje. Npr, napravite romantičnu večeru, kupite cvijeće…

- Izađite na mjesta gdje ste nekad išli često. To će probuditi sjećanja na razdoblje kada vam je bilo zabavnije i kada je sve bilo romantičnije.

- Započnite novu zajedničku aktivnost. To bi trebalo oboma biti nešto sasvim novo jer tako dodajte malo uzbuđenja u vašu vezu budući da vas izvlači iz zone ugode.

- Za vikend planirajte izlet.

- Pojačajte fizički kontakt. Držite partnerovu ruku, često se zagrlite…

- Više se uređujte i odijevajte ljepše za partnera. Pokušajte se ponovo uređivati i odijevati kao što ste na početku veze.

- Odvojite vremena jedno za drugo. Najčešći razlog nedostatka intimnosti je to što uvijek imate „važnijeg“ posla.

Sta vi kazete na sve ovo da li vredi ista poduzimati ?
Da li ste probali uspavano probuditi? :D










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2014-01-08 , 1:02 AM

Zajednicki problem, pa ga par resava zajedno .Trazite moguca resenja problema bez uvijanja.Inovacije nisu na odmet , masta ..ostavite posao na poslu sad ste kod kuce .Ne stedite emocije .Pomozite zeni , curi u kuci da ne padne s nogu pa onda vise nije nizasta samo za krevet .Ako ste bili dzek u pocetku ,nastojte to biti do kraja .








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-01-08 , 2:53 AM

Quote Dusomoja ()
Sta vi kazete na sve ovo da li vredi ista poduzimati ?
Da li ste probali uspavano probuditi?


Hm , pre svega slazem se sa kolegom gore.. Ta navika je zajednicki problem , ali iskreno svaka osoba se treba preispitati za sebe prvenstveno , koliko su jaka osecanja, dal postoji jos to nesto vredno borbe.. Ako se ispostavi da ima onda tek probati sve gore navedene inovacije..

Ali u slucaju da kod jednog jos ima , a kod drugog nema vise, smatram da nije dobro boriti se .. Zasto? Jer ne mozes stvarati ljubav ni iz cega :) Jeste surovo , ali vise boli ona nada koja se odrzava ni na cemu...

Mislim ja sad ovo govorim racionalno i hladne glave , iako je istina da bih se ja uvek u svakom slucaju borila da izbacim tu naviku ... :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








33
poruka na forumu
15 84



post # 4 | 2014-01-08 , 2:57 AM

Ako ikad dodje do toga to je samo zbog prevelikog broja obaveza....

Rešenje

-Hitno naći način da se ode na odmor od 7-10 dana...planina,more bilo gde sa partnerom i sve će doći na svoje mesto :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2017-05-21 , 10:59 PM

Uz mnogo truda i da oboje ulazu u to da se potrude,a ne da jedno ovamo se trudi,a drugi mrtav hladan. 
uciniti nesto ludo za nju/ga , iznenaditi sa necim posebni ... 
ostaviti poruke na mjestima gdje se najmanje nada :D 
pa nekad se i spremiti posebno brows2  zvizdi 
sitnicama koje mnogo znace ..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








829
poruka na forumu
588 3749



post # 6 | 2017-05-22 , 10:22 AM

Ajojjj mojjja Disciplina  :D ...Mogu do sutra pisati o ovome hehe
Jednostavno je ispadnite iz sablona iz navike ,kontinuiteta uradite nesto sasvim novo sto do sad niste uradili da bi ste u tome uspeli  ne smete preterivati u tome moze da izazove kontra efekat ,samo iz razloga zato sto vas partner mozda ne zna da uzvrati istom merom a ZELI!


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








379
poruka na forumu
207 1209



post # 7 | 2017-07-03 , 6:58 PM

Mozda.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 8 | 2017-07-09 , 12:00 PM

It's so simple :)! give the pleasure and view than will never be forgotten



Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako vratiti strast i romantiku u vezu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]