• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nekoliko razloga zašto je oralni seks zdrav (posebno za zene :))
Nekoliko razloga zašto je oralni seks zdrav






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 1 | 2013-12-08 , 3:51 PM

Oralni seks se ne svodi se samo na pružanje zadovoljstva partneru - on je dobar i za vaše zdravlje

Oralni seks se ne svodi se samo na pružanje zadovoljstva partneru - on je dobar i za vaše zdravlje, čak je i gutanje sperme zdravo.

Rezultati studije Sprovedene na Fakultetu u Njujorku pokazali su da je oralni seks za žene izuzetno zdrav.

Iako je za žene zdrav i pasivni oralni seks, ova studija govori o onom drugom, aktivnom oralnom seksu iliti zadovoljavanju vašeg partnera.

Studija je pokazala da oralni seks deluje pozitivno na žene, budući da se osećaju srećnije, a pomaže i u borbi protiv depresije.

Naučnici su u saradnji s psihologom došli i do zaključka kako je za žene gutanje sperme zdravo budući da ona sadrži hemijske spojeve koji doprinose dobrom raspoloženju.

Između ostalog, sadrži serotonin koji umanjuje depresiju, kortizol koji uvećava osećaje ljubavi i privrženosti te melatonin koji opušta i pomaže u borbi protiv nesanice.

Jedna od hipoteza istraživanja je bila da su žene koje praktikuju seks bez zaštite manje sklone depresiji od onih koje se uvek štite.

Testiranje je sprovedeno nad 293 studentkinje koje su ispunjavale anonimne upitnike o svom seksualnom životu.

Analiza rezultata je pokazala da su one žene koje nikada ne koriste kondom zaista pokazivale puno manje simptoma depresije od onih koje uglavnom ili uvek koriste kondom.

Smatramo da je bolje da se zaštitite nego da posle žalite, ali ako imate stalnog partnera s kojim možete da praktikujete seks bez zaštite, nije loše da znate i ove informacije.

Zato sam ja uvek happy :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 2 | 2013-12-08 , 3:55 PM

LaMistress, Eto Ambi a ja sam uvek govorio: ''To je puno proteina i vitamina, zdravo je to za tebe, bices manje depresivna, pomaze za bolji san, pogotovu za upalu krajnika-dusu dalo... samo gutaj, nije vazno sta je u pitanju'' xd


Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Nedelja, 2013-12-08, 3:59 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2013-12-08 , 4:50 PM

hrabri_mali_toster, gj bravo lol


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2013-12-08 , 4:57 PM

hrabri_mali_toster, ja sam isprobala ne trebaju mi saveti,ovo je vise savet drugima od mene Ambi :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2013-12-09 , 4:44 PM

Gutajte zene, Gutajte!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-12-09 , 5:02 PM

lele da ja gutam ... neka fala smijem se ja i bez tog gutanja lol
tako da ...... lol

mozda mu jednog dana to ispunim .. kad mu slupam kola lol :lol:

LaMistress, hvala na divnim savjetima :D ruza


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2013-12-11 , 11:54 PM

strumfeta_mala, koa kupljena vise na lizing a manje na pu shing xd xd xd xd





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2013-12-12 , 0:00 AM

Quote LaMistress ()
Naučnici su u saradnji s psihologom došli i do zaključka kako je za žene gutanje sperme zdravo budući da ona sadrži hemijske spojeve koji doprinose dobrom raspoloženju.


da se nadovezem sa jos neke fakte :D

Cetiri Fakte zasto je sperma dobra za zdravje zene:

1. Zastituje od depresije i podiga raspolozenje.
2. Potice erotske cuvstva
3. Poboljsava pomcenje
4. Povoljsava metabolizam










90
poruka na forumu
11 23



post # 9 | 2013-12-16 , 10:45 PM

- Fato, 'ajde da mi pu**š!
- Neću, Mujo!
- 'Ajde, bolan, matere ti, zdravo je za zube!
...
- Mujo, zubi mi nisu niti beli niti jači.
- Ali barem nisu slomljeni.

:D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nekoliko razloga zašto je oralni seks zdrav (posebno za zene :))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]