• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Odbijanje? Kako podnosite to? (Strah od odbijanja)
Odbijanje? Kako podnosite to?






90
poruka na forumu
11 23



post # 1 | 2013-12-16 , 11:39 PM

Retko ko nije bio u situaciji da ga odbije neka devojka, ili da je odbije neki muškarac. Interesuje me kako podnosite odbijanja suprotnog pola i kako se nosite sa tim? Da li vas je posle toga strah prići drugoj osobi, jer se plašite da vas ne odbije ili vas jednostavno boli stvar u vašem međunožju da li će vas neka osoba odbiti ili prihvatiti, kako će društvo reagovati na to?








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2013-12-17 , 1:16 PM

nemam problem sa prilazenjem devojkama al tako ni sa odbijanje msm sasvim normalna stvar biti odbijen,pogotovo kad se najedes bjeloga luka pa onda pridjes i kazes djes curo zgodna lol lol lol lol


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








90
poruka na forumu
11 23



post # 3 | 2013-12-24 , 3:38 AM

Oboriš je s nogu. :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Odbijanje? Kako podnosite to? (Strah od odbijanja)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]