• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi ljudi, cudna neka vrsta.....
Mi ljudi, cudna neka vrsta.....






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-01-28 , 3:54 PM

Pa kakve su ovo danasnje veze, danas dok cura ili momak ne misle ozbiljno tu se uvijek nesto petlja pa tako do 25 dok ne dojadi -.-

evo kako sam ja zakljucila kako vecina i razmislja, mada ima jake istine

momak gleda samo priliku kad ce da mu se cura preda totalno i srcem dusem i tijelom, a osvoji je svojim sarmom, svojim rijecima, i onda kasnije kud koji mili moji, on ju je pofatao, ispao faca ona kurva, zalosno

cure gledaju samo na dzep, na poklone, imal dobro auto, da li je zgodan, je li popularan itd itd, cak i neke pojedine piju vise nego muskarci, i hvale onu pjesmu od maje "vjeruj zeni koja pije" , zalosno

cura-momak kad drze veze na daljinu, to cuvaju kao sa strane da sebi nesto osiguraju za buducnost, pa dok tu osobu ne vide saraju iza ledja, cim je vide ko da nista bilo nije, zalosno

i to sto sam navela, ima izgovora kao "jednom se zivi"

i osoba se urazumi poslije 25,26e godine, hoce nesto normalno nesto ozbiljno za citav zivot, neku osobu o kojoj se nista ruzno culo nije eeeee , zalosno

znam da nismo svi isti, znam da ima i onih koji stvarno su voljeli iskreno srcem, ali rijetkost

u ovim danasnjim vezama cak i sjenku svoju varaju, cemu to....

Zanima me vase misljenje o vezi ovog?
Imate li sta dodati?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-02-02 , 0:01 AM

Pa sta da kazem, mislim mnogo si rekla i opisala mada kao sto si rekla nisu sve iste. isti.
oduvek je bilo tako samo se o tom nije toliko pricalo mnogima je interes u pitanju a sta ce poslije biti ko ga sisa.
neznam kad malo pogledam i razmislim uvek sretnem i one osobe koji su mladi a kazu kao i ti gore ona gleda na auto ili onaj gleda na to .
Ja samo mogu reci pokusaj naci onu/onog ko ima prvo srce a dal ce imati auto love to je zaista sporedna stvar.Mene vise mrzi videti devojke koje svaka nosa flasu i onda kazu momci nevaljaju pa da sam musko nebi ju ni ja . :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mi ljudi, cudna neka vrsta.....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]