• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li vam je nekada bilo dosadno na sastanku?
Da li vam je nekada bilo dosadno na sastanku?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-02-16 , 7:38 AM



Da li vam se desilo da ste sa nekim izašli na sastanak, a onda shvatili da je neverovatno dosadan / dosadna ili pak apsolutno nemate zajedničkih tema?

Kako ste postupili? Da li ste toj osobi direktno rekli?
Da li ste gledali što pre da odete ili ste ostali kao da je sve u redu?


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-02-16 , 7:54 PM



znalo se je desiti nekad i to ... %) %) boze ne ponovilo se vise nikad lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-02-16 , 7:59 PM

Uf ja mrzim kod sebe sto ne mogu da recimo kazem "ej dosadan si odoh ja" nego uvek odsedim i odcutim do kraja :D Ali uglavnom pre nego sto sa nekim izadjem bilo gde potrudim se da ga skontam makar toliko da vidim dal je neki dosadan, i dal cu morati kljestima da mu vadim reci iz usta, ili je pricalica :D

AKo je pricalica onda ga ispitujem da vidim dal je zanimljiva pricalica ili je neko ko tresne nesto pa ostane ziv :D

E tek kad procenim da me nece smoriti onda izadjem sa njim :D Ostalo ne dolazi u obzir xD Suvise je kratak zivot da spavam na sastancima :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 4 | 2014-02-21 , 5:09 AM

Strumfi xaxaxxa gj lol lol lol lol lol eh da mi je zaspati bar jaoooo lele lele
Dosadno pravo u zadnje vrijeme sta da kazem,ufffff jedva cekam kuci da dodjem lele


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li vam je nekada bilo dosadno na sastanku?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]