• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 15 ženskih navika koje momci ne kapiraju
15 ženskih navika koje momci ne kapiraju






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-02-16 , 8:45 AM

1. Losion za stopala

Zar ono što ide na vaše lice i ruke nije dovoljno dobro za vaše noge?

2. Vaga za merenje u kupatilu

Nikada je nećete koristiti, ali razmišljajući koliko skuplja prašinu ispod lavaboa vas uvek unervozi.

3. Klač torbice

Ne, nećemo držati vaš novčanik, ključeve, četku i mobilni telefon u ruci. Same ste izabrale da nosite tu glupu torbicu u koju ništa ne može da stane.

4. Dekorativni jastuci

Ako vam nije dozvoljeno da odmarate na njima, a ne koristite ih za borbu jastucima zašto postoje na vašem krevetu?!

5. Platforme

Dame, nemojte da varate.

6. Flanel pidžame

Ženstvene su kao fabrika gvožđa. Pustite nas da vas zagrejemo!

7. Helanke

Čarape su seksi! Zašto onda nositi fejk čarape koje su isečene iznad zglobova i teraju nas da vas posmatramo kao desetogodišnjakinje.

8. Skinny džins

One čine da čak i mršavi ljudi u njima izgledaju kao zlobni svemirski insekti.

9. Uvijač za trepavice

To izgleda kao srednjovekovna sprava za mučenje. Pored toga, zar trepavice već nisu prirodno uvijene?

10. Veš u boji kože

Ne zanima nas to što je u pitanju jedina stvar koju možete nositi ispod belih pantalona. U nude vešu izgledate kao gola plastična manekenka iz izloga.

11. Veliki nakit

Voleti velike dijamante je jedna stvar, ali šta je toliko posebno u masovnoj ogrlici koja je potencijalno opasna po život??

12. Dekorativna ogledala

Ogledalo okruženo kič ramom, gde se najmanje zapravo vidi ogledalo. Zar lepa slika nije bolji izbor?

13. Ne volite kišu

Znamo da kiša kvari vašu frizuru, ali sigurno to ne bismo primetili da niste pomenule 17 puta.

14. Šminka 24/7

Ama baš nikada nam neće biti jasno zašto žene imaju potrebu da stave karmin i maskaru čak i kada idu do prodavnice.

15. Rezervne - ravne - cipele

Nošenje štikli je stvarno seksi, ali šta je sa tim parom cipela koje krijete u torbi i u kojima možete - zapravo da hodate? Zar nije logičnije obuti udobnije cipele odmah?




Da li znate možda još neku naviku koju muškarci ne razmeju?

Ili možda vas muškarce kopka neka navika kod cura koje ne razumete?
:)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-05-13 , 2:28 PM

Ja bi pre rekla ovako :D ne kapiraju ali su se navikli na sve pa se ne cude danas nicemu vise :D










266
poruka na forumu
366 513



post # 3 | 2014-05-13 , 4:02 PM

Zasto imate potrebu da zvocate? :p








256
poruka na forumu
33 238



post # 4 | 2014-05-13 , 8:37 PM

Ne nervira me nista od navedenog ako je u zdravim granicama.

Ako se neko sprema 5-6 sati da bi proveo 3-4 sata sa mnom e to me nervira. Inace volim kad ste lepe,ali...volim sto prirodniji izgled.

Inace kisa ume da bude sexi. ;)








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2014-05-15 , 7:35 PM

Quote Vagabond83 ()
Ne nervira me nista od navedenog ako je u zdravim granicama.

bas tako da
svi treba da imaju razumevanja za partnera i njegove navike uvek dogovor i razumevanje da u granicama normale


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 15 ženskih navika koje momci ne kapiraju
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]