• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Skrivene strasti..maste
Skrivene strasti..maste






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-24 , 0:11 AM

Cesto cujem da je sex sa nekim sa strane bolji, jednostavno nema suzdrzavanja strasti, dvoje ljudi se lepo "izive"strastveno, divlje, bez imalo ustezanja.


E sad to mi je cudno, svi bi hteli neku (tj. nekog) da se "izive" da rade odredjene stvari, obicno nesto na sta voljena osoba ne bi pristala, dok sa voljenom osobom, sve lepo, fino, nezno, poljupci, neznosti a ne sirov seks.
Stoji to da svi mi volimo i neznosti i divlje, kombinaciju ta dva, ali ne razumem tu podelu, voljena osoba, sve nezno lepo i samo tako, a sa nekom drugom osobom divlje i strastveno, bez ustezanja.

Zasto je to tako, zasto se ne moze (tj. zasto neki ljudi ne mogu) imati divlji sex, bez suzdrzavanja sa voljenom osobom, vec im je bolje da to odrade sa nekim sa strane? Zasto je voljena osoba drugacija, tj. da li je voljena osoba da se voli, ljubi, sve to, a ne da se onako sexa, sirovo bez ustezanja?

Sta je sa vama, imate li vi skrivene strasti u krevetu koje mozda ne pokazujete voljenoj osobi, tj. a sa nekom drugom osobom bi ste to uradili u nekoj situaciji?
Cega se ljudi plase, pa kanalisu svoje strasti , kriju, gde je tu blokada u glavi i zasto?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2017-09-06 , 5:19 PM

Quote Dusomoja ()
Cega se ljudi plase, pa kanalisu svoje strasti , kriju, gde je tu blokada u glavi i zasto?

pa sad da li se plasim .. NE.... ja volim da exsperimentisem u krevetu ... volim da iskusam nesto novo... brows2
previse sam iskrena sto se tice sexs... uzivam vala u njemu .. ne mogu reci da ne uzivam... covjek se tada najbolje opusti
a sto se tice te blokad.. ma ja se opustim ... pa gdje me masta odvede.... sve nekako osim sado mazo :p

Quote Dusomoja ()
Cesto cujem da je sex sa nekim sa strane bolji, jednostavno nema suzdrzavanja strasti, dvoje ljudi se lepo "izive"strastveno, divlje, bez imalo ustezanja.

na ovo nemam comentar ... :D

Added (2017-06-08, 0:23 AM)
---------------------------------------------
Imam mastu (fanatsziju) sa dva muskarca :D
Jedan da citi ,a drugi da kuha :D :p

Added (2017-09-06, 5:19 PM)
---------------------------------------------



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








263
poruka na forumu
211 997



post # 3 | 2017-09-07 , 10:59 AM



Added (2017-09-07, 10:59 AM)
---------------------------------------------



Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








86
poruka na forumu
5 73



post # 4 | 2017-09-14 , 11:47 AM

te skrivene strasti su najsladje i jos ljepse kad se ostavre .... uh brows2








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2018-10-18 , 11:29 PM

Jednom ću moći oprostiti sebi, što sam sve emocije ispisala za čovjeka, koji mi je zaljuljao svijet, dotaknuvši me u prolazu..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








699
poruka na forumu
750 8679



post # 6 | 2019-01-21 , 11:15 PM

..najvece zadovoljstvo nije u seksu,vec u strasti.
kada je strast velika,seks dolazi da bi dovrsio ples,ali on nikad nije bitan..kada se tela sretnu to je samo prelivanje case... da 

I want to do things so wild with you :D








718
poruka na forumu
55 286



post # 7 | 2019-01-22 , 3:13 PM

"Pokvarena masta i prljave strasti"
 lazni moral nas sve ubija u pojam, ako  pokazem sta ja zelim sta ce ona druga osoba da misli o meni, vec odelo pocinje da nam ubija slobodu, skrivajuci strasti gusimo sami sebe ali Boze, sta ce reci okolina ako ja volim da imam sex sa devojkom u najlonkama ili ako zelim da imam sex ispod drveta u sumi ili ne daj Boze sa devojkom/zenom i jos nekoliko muskaraca (bio hetero ili bi sex)  sta ce ljudi misliti o meni ako zelim da .....

da se ogranicim, vodjenje ljubavi i sex su dve veoma razlicite stvari.

imao sam sex sexa radi, nije me usrecio, imao sam i vodjenje ljubavi i veoma mi se dopalo ali i dalje ne smatram pogresnim imati sex sexa radi i isunjavanja svojih "mastarija" dogod se nakon svega vidi zadovoljan osmeh na licima svih ucesnika (2,3 ili vise).
Sloboda je cilj, a sami je sebi uskracujemo bazirano na lazima koje smo naucili od roditelja, okoline .... koji su ih takodje naucili od.... 

moje je misljenje da moramo ici u pravcu oslobadjanja od laznog moralisanja i da uzivamo u onome sto nas ispunjava i da odagnamo lazi, lazna moralisanja, ....

jedan partner u krevetu do kraja zivota, ima li nekoga ko to smatra slobodom? Jedan muskarac i jedna zena u mozgu do kraja zivota je takodje pogresna ako je srce drugacije odlucilo. ljudi opustite se, slusajte srce, e to je sloboda


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Skrivene strasti..maste
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]