• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » To nije to, al nije ni loše...
To nije to, al nije ni loše...






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-04-12 , 1:59 PM

To nije to, al nije ni loše.... Kad nema velike ljubavi, dovoljna je i mala...

Koliko ljudi pristaje na manje, zadovoljava se s nedovoljnim
jer ne mogu imati onoga koga stvarno vole i žele?



Zasto je to tako?
Da li mislite da je to ispravno?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2014-04-12 , 2:27 PM

niti je dovoljno bar meni,niti je ispravno za mene

po meni suvisan je svaki dugi komentar


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 3 | 2014-04-12 , 2:43 PM

Jao ti teme Strumfi ufffff boze %) %) pisala bih ja sad ovdje ali jednostavno nemam snage....
Reci cu samo kad si s nekim dugo dugo, pa iako vise to nije to....,navika je cudooooo....ostajes sa tom osobom jer ne zelis da je povrijedis prije svega,da naneses bol ...onda isto tako je prisutan strah od zapocinjanja neceg novog...e da ne mora biti neko treci u pitanju ..jednostavno dodje do zasicenja posebno u dugim vezama...
Mnogi se nece sloziti sa mnom znam,ali ovo je neko moje misljenje da
Ne znam, po meni kad stavis neciju srecu ispred svoje e onda je to ljubav :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-04-12 , 5:02 PM

wide-awake, jesii se ti to pronasla u temi okac

Quote wide-awake ()
jednostavno dodje do zasicenja posebno u dugim vezama...

kako u kojoj ... zavisi koliko se te osobe trude da nedodje do te navike... a otom potom :)

Quote LAstrumfi ()
To nije to, al nije ni loše.... Kad nema velike ljubavi, dovoljna je i mala...

Na ovo cu da kazem.. svaka veza na pocetku je velika ljubav.. jer svi znam da je pocetak nasladji .. najljespi
u njemu se uziva..zasto tad smo zaljubljenii ono sto kazu nevidimo nista ispred sebe... vidimo samo njega i
gotovo nema sta dalje... ccc
a sad sto je dalje ide to .. sve je drugacije "na neki nacin"
Duga veza svaka .. kazu da je navika .. kako ko to vidi to je moj nacin... Al ti kad si u dugoj vezi ..
naviknes se na te koplimente rijeci jendog... poznajete se dovoljno zante kako dise ..
I sta bude... pojavi se nesto trece.. neko ... aha i pomislis to je ono .. veliko sto si imaoo sa svojim partenerom s
sto nemas sad... A kad razmislis malo bolje o tome svemu.. pitas se da li je to sve sto IMAS vrijedno toga nekog kog si upoznao... za to maloo...
Ja kazem ako je tako u navik.. i sa tim TRECIM ce preci u naviku i td. ma razumijete..

toliko od mene za sad :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








256
poruka na forumu
33 238



post # 5 | 2014-04-12 , 5:24 PM

Ja ne pristajem na kompromise. Ili sve ili nista.
Nije mi problem da budem sam. Ne zelim da gubim vreme na tamo neke ljubavi,plus ne zelim da budem ne fer prema drugoj osobi i pustim je da se vezuje za mene. Ne podnosim sebicne i neiskrene ljude,pa ni sam nisam takav.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-04-16 , 0:08 AM


:(


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-04-19 , 6:46 PM

mogu reci koliko ja znam ovo se desava gomili ljudi da imaju nekoga i nije to to priznaju i sami oni bi nekog drugacijeg menjali bi gomilu stvari ali ostaju u vezi jer nije toliko lose odnosno zadovoljavaju se takvim stanjem stvari....

naravno danas svi imaju razne prohteve i tesko je udovoljiti svima njima ali onaj strah od toga da ce to sto imaju biti izgubljeno zbog toga ostaju i dalje sa tom osobom .....

ja licno ako mi neko ne odgovara ne ostajem sa njom jer to nije to jednostavno ..... sto ne znaci da sutra mozda necu postupiti drugacije ko zna :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-07-06 , 4:32 PM

Srest ćemo se mi još, nije ovaj grad toliko baš velik da te sakrije zauvijek. Proći ćemo jedno pored drugog, prepoznat ćemo se tek po onom osmijehu što ga ni bore ne pomjeraju.
Ti ćeš šetati svoju djecu, ja ću svoju djevojčicu da jurim niz ulicu. Kroz ta dva minuta proletit će godine što su bile naše i godine što su nas pregazile.
Ti ćeš da pogledaš koja te zamijenio, ja ću da pogledam ko te sada čuva ko nekad ja.
Nasmijat ćemo se oboje, sretni što smo ostvarili što smo htjeli, ali sa drugim osobama..
Sjeti se, naši su snovi ostvareni, samo na različitim adresama..........

Added (2014-07-06, 3:32 PM)
---------------------------------------------
A ona i ja? Mi smo nastavili po svome, onako tvrdoglavo kako smo uvijek i radili.On je jednostavno bio on, onako ponosan..A ona, ona mu ni mrtva ne bi priznala da ga je voljela, da ga voli i da nijedan ne moze da ga zamijeni..Bas kao sto nijedna nije mogla nju..Al’ tako smo dobro lagali, prvo sebe, pa onda jedno drugo. :)



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








379
poruka na forumu
207 1209



post # 9 | 2014-07-06 , 7:41 PM

Ja sam imala jednu takvu vezu, ali sam prekinula kad sam osetila da nema vise nista izmedju nas. Neznam i zasto sam je uopste pocinjala.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » To nije to, al nije ni loše...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]