• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Dva druga/drugarice ...
Dva druga/drugarice ...






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-05-12 , 0:05 AM

Istog momka/curu vole .... %)

Znaci da li vam se deslio da vi i vas prijetelj/ca volite istog momaka/curu... brows2
okac

Ako je , kako ste se tada osjecali?
Sta bi tada izabrali, prijetelja ili nju/njega?

evo jedan pjesmica okac zvizdi


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








266
poruka na forumu
366 513



post # 2 | 2014-05-12 , 10:26 AM

Nazalost, uvek sam se 'povlacio' u takvim situacijama. :)








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 3 | 2014-05-12 , 11:48 AM

Uhhhh teme <_< %) ja nisam imala problema s tim da volim istog ...ali, ali :D :)
Moram ovu pjesmu ovdje postaviti jer je uffff ...nemam komentar,samo je treba poslusati :)

Added (2014-05-12, 10:48 AM)
---------------------------------------------
%) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) lele lele lele









2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2014-05-12 , 1:28 PM

Joj to mi se desavalo bas kad sam bila klinka. Osnovna skola...pa imam neku simpatiju...onda ja kazem kao svidja mi se taj decko, a moja drugarica kaze i meni :)
Al to je sve bilo decije..simpatije, gledanje i tako to.
Kasnije se to nije nikad desavalo Hvala Bogu.
Nadam se i da nece..


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-05-12 , 1:41 PM

wide-awake, pjesma je dobra :p

A sad nisam bila u takvoj situaciji da ja i drugarica volim istog ili da nam se bar svidja :)

Jednom u srednjoj sokoli mi se svidio jedan momak... al ja nisam znala da se ja svidjam njegovom drugu
sto je najgore. ja i taj sto se meni svidja smo se dopisivali po 24h konstantnoo...
Da tek kad smo se naslii vidjeli smo ko smo i sta smo ...
Eto on samno nikad nije htio nista zbog tog svog druga.. izgovor mu je bio :ON te prvu vidio %)

Jesmo bili Tajno skupa jako cesto .. al nikad nismo .. hodali, ili slicno nestoo ... al bilo nam je fino :)
Ko zna sta bi bilo da smo pokusali biti skup ccc ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-05-12 , 2:03 PM

Bilo je to davno, a ja i ona nadbilje drugarice %) <_< volela sam ju a ujedno i mrzila pa smo skupa slusale ovu cecinu pesmu :D
Poslije se ipak ona odljubila od njega a ja bila s njim a danas kad o tom napomenimo temu umiremo od smeha :D
a on sretno ozenjen ima 3- je dece cerkice jedna ista ja :D :D
MOram dodati i ovo sada, da je tada ona i dlaje bila zaljubljena u njega nikad nebi pocela s njim bilo sto ali eto u medjuvremenu se ona zaljubila u drugog a ja ju pitala prvo da li ce joj smetati mada sam se noc pre s njim bila poljubila .










543
poruka na forumu
1516 4731



post # 7 | 2014-06-26 , 1:29 AM

To mi se bas bas cesto događalo nzm imale smo totalno isti ukus skoro u svemu lele
Ali eto, uvijek sam ja bila ta koja je odustala, i nikad ne bih nesto pokusala s njim jer sam znala da se i njoj sviđa.. pa joj pomognem da ga osvoji :)
Recimo da sam u tim situacijama, birala prijateljicu .. :)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Dva druga/drugarice ...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]