• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Slaganje znakova
Slaganje znakova






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-06-16 , 3:29 AM



Koliko vam je bitmo da odmah po upoznavanju sa nekim, koga vec na neki nacin smatrate bitnim kontaktom, znate koji je horoskopski znak, odnosno podznak ?
Koliko su vam to neminovne smernice u interpersonalnim odnosima?

U kojoj meri svesno pristupate tome a koliko primecujete da je prisutno i mimo vase volje i namere?

I naravno, da li znajuci te navodno okvirne podatke o nekom, imate veci osecaj sigurnosti, vid upucenosti u tom kontaktu, komunikaciji, bilo koje vrste da je ?


Fajlovi: 4630335.jpg (71.7 Kb)

"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-06-16 , 3:19 PM

Meni je to sasvim nebitno jer da zivom kako horoskop kaze i da trazim nekog samo po znacenju negovog horoskopa harant bi danas bila u veseloj kuci :) :D :p

A sto se tice tih horoskopskih znakova moze biti isti znak neko ali opet drugaci karakter i njegova aura.










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-06-16 , 9:25 PM

nije mi to toliko bitno jer i horoskop na kraju krajeva kaze da se svi znakovi mogu nekako spojiti samo je kod nekih to lakse dok kod drugih se treba malo vise potruditi da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  surla



10
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2014-06-18 , 2:09 PM

Devojke uglavnom lude za horoskopom, a ne kapiram zašto. Meni je zanimljivo ponekad da slušam o tome, ali moje drugarice mogu satima o ovom i onom znaku i o tome kako se slažu da raspredaju.

Dakle, nikako ne gledam horoskopski znak devojke koja mi se dopada.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Slaganje znakova
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]