• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sve je super i ok,al jos bolje kad je neko treci tu??? (ili nije ..... !!!)
Sve je super i ok,al jos bolje kad je neko treci tu???






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-07-11 , 12:50 PM

... Ovako, znaci u vezi ste ... ne bitno bilo ozbiljno ili nesto frisko ... Imate ono nesto sa tomo osobom..
al vam je ipak jos bolje kad imate i nju/njega(neko treci)!!!

Odnos sa tom trecom osobom je nesto puput neke tajne, za koju vas partner ne zna !!!
Vidjate se sa njom/njim , tajno .. sve vam je slatko .. al sa njim ne zelite nista vise osim tog te tajne...
Vracate se uvijek svom partneru , poslije toga .. i onda je sve super ... :) !!!

Ono sto mene zanima je to :
Sta mislite o takvim odnosima?
Da li ste nekad bili u tom odnosu?
Koja ste vi osoba bili u tome svemu ?

Jedna pjesma dobra za ovuu temuu :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-08-29 , 0:58 AM

hmmm ja bi pre rekla to je malo zeznuta stvar iz razloga da taj neko se vrati svom partneru i kaze sve ok a zapitali se kako je onome sto je iza ostao.

Nemogu reci imala sam identicno ali slicno i nikako nije lepo ni dobro samo problem veliki.
Takvo sto treba sto pre resiti jer moze doci do nesporazuma a nebi trebalo zaista.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sve je super i ok,al jos bolje kad je neko treci tu??? (ili nije ..... !!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]