• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Perverzija??? (sto je perverzno???)
Perverzija???



  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 1 | 2012-01-06 , 9:27 PM

Ako mene pitate perverzno je samo ono sto na bilo koji nacin vrijeda jednog ili vise sudionika u sexu...

Osobno, ne zanima me s kim moj susjed ide u krevet, da li je to zena ili muskarac, dali ih je vise, ne zanima me cak vodi li on u svoj krevet kravu (to me eventualno moze zanimati s aspekta zastite zivotinja)... Svatko od nas je razlicit i svi volimo razlicite stvari, ono sto je nekome perverzija meni je normalno, ili obrnuto...
mislim da je bitno da partneri uzivaju, oboje... i dok je tako nema perveerzije...

E onda se pojavi pitanje pedofilije...
to smatram za bolest, koju bi lijecio pistoljem, ali tome nije mjesto ovdje...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








348
poruka na forumu
18 69



post # 2 | 2012-01-07 , 3:10 AM

Uhh...

Naravno pedofilija, pederizam... to su bolesti...

Sad nisi naglasio neku perverziju i nasta mislis kakvu perverziju, jer ne vidim nista ovo sto naprica da je perverzija...

Ali sto se mene tice obozavam perverziju u krevetu, i nekad sam pervezan u drustvu kad se zaebavamo itd... sve pod normli granica....


Hvaliti se je znak sirotinje...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-01-08 , 9:15 PM

Perverzija je sirok pojam.
I moze da se uziva u njoj, ali moze i gadna da bude.

Pedofilija, Nekrofilija, Zoofilja, Gerontofilija a i druge su bolesti uma.

A vezanje, ono slatko mucenje, igranje u krevetu su apsolutno cool. E sad, neko ne voli ni to vezanje. Ali ko voli neka izvoli.
Nekom je perverzni seks, on skine gace, ona legne, rasiri noge, i udri Milju po fitilju.
Ali meni nije. Granice moje pervezije sezu daleko, ali radi sigurnosti sajta necemo u detalje smile


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








348
poruka na forumu
18 69



post # 4 | 2012-01-09 , 10:56 AM

Quote (Leksi)
A vezanje, ono slatko mucenje, igranje u krevetu su apsolutno cool. E sad, neko ne voli ni to vezanje. Ali ko voli neka izvoli. Nekom je perverzni seks, on skine gace, ona legne, rasiri noge, i udri Milju po fitilju. Ali meni nije. Granice moje pervezije sezu daleko, ali radi sigurnosti sajta necemo u detalje


To cenim i to retko koja devojka voli to i upusta se u takve zabavne avanturice...


Hvaliti se je znak sirotinje...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-01-09 , 8:42 PM

Quote (Nacelnik)
To cenim i to retko koja devojka voli to i upusta se u takve zabavne avanturice...

Hvala.
To je realnost. Svaka devojka sanja o zestokom da tako kazem seksu, a onda kad dodje to izvlaci se kao posteljina iz gaca :)

I jos jedna stvar sto me nervira kod samog seksa je previse razmisljanja. Meni je to kao skakanje niz vodopad, samo se prepusti, ako se ukocis i ozledices se :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1597
poruka na forumu
77 196



post # 6 | 2012-01-09 , 9:35 PM

Perverzija moze, ali do neke granice,sto ste napisali slazem se time. :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 7 | 2012-01-10 , 10:01 AM

Quote (Leksi)
Granice moje pervezije sezu daleko, ali radi sigurnosti sajta necemo u detalje


e Leksi, Leksi, pa svi smo mi danas perverzni samo bas ko je ono skroz uplasen samog sebe je jos po starom sistemu da

Quote (Leksi)
on skine gace, ona legne, rasiri noge, i udri Milju po fitilju.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2013-08-09 , 4:09 PM

Quote (Leksi)
A vezanje, ono slatko mucenje, igranje u krevetu su apsolutno cool. E sad, neko ne voli ni to vezanje. Ali ko voli neka izvoli.
Nekom je perverzni seks, on skine gace, ona legne, rasiri noge, i udri Milju po fitilju.
Ali meni nije. Granice moje pervezije sezu daleko, ali radi sigurnosti sajta necemo u detalje

Slazem se sa ovim ....


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 9 | 2013-08-10 , 0:31 AM

Pedofilija,Zoofilija,Nekrofilija-su bolesti.

Biseksualizam,gej,lezbejski odnosi su normalna pojava jos od starog Rima i samo ljudi koji nisu sigurni u svoje seksualno opredeljenje imaju problem sa razlicitim od svog.

Perverzija moze da bude mnogo toga .









Fajlovi: 5093387.jpg (6.3 Kb) · 9134233.jpg (121.7 Kb) · 1698737.jpg (128.1 Kb) · 1594890.jpg (6.3 Kb)

Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2013-08-10, 0:33 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2013-08-11 , 1:24 PM

ajte molim vas kakva su ovo pitanja,a ja vako fina hehe

ih nisam ja pervrezna samo sam dvosmilena,a mozda i to perverzija :p


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 11 | 2013-08-11 , 9:11 PM

Nemam pojma. Ja bas i nisam za neko vezivanje i to.
Quote (LaMistress)
a ja vako fina

U to ne sumnjamo. lol


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 12 | 2013-08-11 , 9:22 PM

Quote (Macor)
Nemam pojma. Ja bas i nisam za neko vezivanje i to.

Takodje :)










640
poruka na forumu
67 157



post # 13 | 2013-08-14 , 10:38 PM

Perverzija je jelo bez konzervansa brows
Fantasia energia es sexo sexo sexo
Pervertido atrevido es sexo sexo sexo sexo










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 14 | 2013-08-18 , 9:11 PM



Nekome je ovakva devojka perverzija.

Razliciti ljudi razlicito vide znacenje te reci.


Fajlovi: 6397504.jpg (57.0 Kb)

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 15 | 2023-10-11 , 1:51 PM

Quote Korisnica ()
Biseksualizam,gej,lezbejski odnosi su normalna pojava jos od starog Rima i samo ljudi koji nisu sigurni u svoje seksualno opredeljenje imaju problem sa razlicitim od svog.

prva stvar jeli bilo ko od nas živeo u starom rimu pa da budemo 100% sigurni da je tako bilo? drugo postoje različiti spisi pa zato? papir može sve da trpi


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Perverzija??? (sto je perverzno???)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]