Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?



  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 16 | 2012-08-30 , 10:13 PM

licno,msm da ne postoji... jer sam to i vidjela kod drustva, a i kod sebe :)


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 17 | 2012-12-07 , 5:41 AM

U nekom trenutku dodje do varnica,ako ih ne iskoristite onda to traje.
Postoji naravno.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








759
poruka na forumu
24 112



post # 18 | 2013-02-16 , 4:37 PM

ne








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 19 | 2013-02-25 , 11:08 PM

Vjerujem u takvo prijeteljstvo ,jer imam druga sa kojim rado popijem kafu i cak mu mogu reci neke stvar koje nemogu naj kolegici..druzimo se skoro pa 7 godina i jos nije bilo nikakvih varnica...samo prijetelji...i svi kad nas vide kazemo da smo samo prijetelj ..al nevjeruju..al vjerujem da postoji ..

mada znam dosat prijetelja koji su bili prijetelji pa sad ljubavnicii xdx xd xd


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 20 | 2013-03-26 , 3:16 AM

Ja mislim da postoji :) zavisno od osobe do osobe koliko moze biti istrajan/a u tome "on mi je samo drug/arica" :)

npr ja imam uglavnom samo muske prijatelje i osobe koje su mi samo prijatelji posmatram ko bracu i nemam apsolutnu nikakvu zelju da budem sa njima ili nesto slicno makar da probam :)

Kad sam zaljubljena onda sam zaljubljena i moze pored mene Bred Pit da bude mene ne zanima :) niti osecam potrebu za drugim ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 21 | 2013-03-26 , 3:23 AM

naravno da postoji :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥





  Chip



61
poruka na forumu
10 55



post # 22 | 2013-04-27 , 4:57 PM

postoji znam par osoba kod kojih funkcionise i kod ovi popularnih gay ljudi to njima nije problem :D


every saint has a past every sinner has a future








142
poruka na forumu
234 1993



post # 23 | 2013-04-27 , 5:59 PM

NEMA SANSE !!!

Mogu da se druze ali ako zele da budu pravi prijatelji da se vidjaju stalno, da izlaze zajedno, da budu tu jedno za drugo onda ce tu uvijek biti nesto vise... ako je cura zgodna muskarac ce to primijetiti i gledace je kao zenu a ne kao prijateljicu. Od tog "prijateljstva" nema nista! Uglavnom se jedno od to dvoje zaljubi i zeli nesto vise... (u dosta slucajeva to presuti jer ne zeli da pokvari prijateljstvo ali dali je to pravo prijateljstvo ako prijatelju presutis nesto tako bitno???)
Recimo kad bi i postojao neki par (IAKO NE POSTOJI) ali eto kad bi postojao da su bas pravi prijatelji dok jedno od njih 2 udje u ozbiljnu vezu ciji ce partner biti ljubomoran na to jer nije ok da momak i cura izlaze saami... opet od tog prijateljstva nema nista!
Ko god od vas misli da ima pravog prijatelja... neka mu ponudi vezu ili ga sexualno zavede (pravo mjesto i atmosfera) a ovaj odbije onda mozete biti sigurni (ali ako to uradite bicete samo sigurni u ovo sto sam ja rekao... bio sam tu, probao to vise puta tako da vise i ne pokusavam)!!! (naravno pod uslovom da vam prijatelj nije gej...)


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








592
poruka na forumu
208 1412



post # 24 | 2013-04-27 , 9:01 PM

Zavisi od definicije prijatelja i dali je neko nekom seksualno privlačan. Prirodno je da osobe suprotnog pola osete ma i zrno privlačnosti za osobu konta pola. Sad neko to drži u sebi neko ne. Ko krije to obično dolazi do nesporazuma. Ja imam neki drugarica koje dođu na kafu odemo do grada i slično, al nijednoj nisam reko ružna si neprivlačiš me. Koja me privlači ja joj kažem i ćaos isto je i u kontra slučaju, nevalja biti pokvaren i nešto kriti ako ti je već dobar prijatelj. Bolje nek ona posle mozga i nek se smara pa ako dođe do nečega drugog dođe. Ja imam neki drugarica koje mi dobre al nije ničeg bilo jer neće ona i sve lepo i dalje fukcioniše neću silovati nikog. Imam i nekih sa kojima sam imo seksualni odnos a imaju dečkiće, muževe bla bla bla. Nevidim neki problem što mi ponekad se praćnemo da bi prestali se družimo. Mislim da neživimo više u srednjem veku da bi tražio ja od neke da se razvede zbog toga što nam lepo u krevetu il da neću više se družimo ako nespavamo.
Sad ja sam muškarac nisam gay nisam inpotentan i mislim da svaka drugarica moja to svata.


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Subota, 2013-04-27, 9:03 PM








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 25 | 2013-04-27 , 9:46 PM

Mislila sam da je moguce, ali sam se uverila da nije...Mislim da uvek jedno trza na ovog drugog..samo neko ima petlju da to prizna, pokaze, a neko jednostavno cuti jer ne zeli da ugrozi to prijateljstvo..

Ono sto znam iz licnog iskustva da nikada vise necu sebi dozvoliti da udjem u vezu sa nekim s kime se druzim..lose iskustvo.
Kako kaze ona pesma: "Biili smo drugovi pa ljubav probali, a sad nijedno ni drugo".

I mogu reci da se slazem sa postom LoveDoctor,


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 26 | 2013-04-27 , 10:29 PM

Morena, ''drugarice'' o tome cemo na sastanku skcja xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
ja i drugarice pa da ali u komunisticko vreme da joj se tako obratim, mada kao crven i kazem drugarica a mislim na ... xaxaxaxax pa samo inace da se druzimo a da se ne snjusimo nema sanse :D








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 27 | 2013-04-29 , 8:10 PM

Evo ja i Impi, smo dokaz da je moguce prijateljstvo izmedju zene i muskarca :D
Druze, ziveo mi 100 godinaaaaaa... :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








92
poruka na forumu
32 237



post # 28 | 2013-06-05 , 11:38 PM

Postoji,ali retko..mora tu nesto da se rodi..Jedan lik mi je bio najbolji drug 5 godina..Nismo se razdvajali..I posle toga ,pre tacno godinu dana,on je meni rekao da se zaljubio u mene..Nisam mogla da prihvatim da gajim osecanja prema drugu,pa sam samo rekla da to nije istina,i da ce se ohladiti..Kad ono,ja se zaljubila..Ali je on bio sa drugom u vezi...:) Nooo,malo posle toga,moj najbolji drug je ipak napravio korak i ucinio me svojom devojkom..:) Eto..:)


Dzepna Venera :)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 29 | 2013-06-05 , 11:57 PM

postoji... i te kako....
imam najboljeg druga s kojim sam dijelila sve...
sada, nazalost, zivi "preko bare" ali zahvaljujuci tehnologiji... jos uvijek mi je najbolji drug :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1203
poruka na forumu
58 815



post # 30 | 2013-06-06 , 9:02 PM

Ne:D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]